Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2023
Alstrova, Bratislava III - Rača
3 BYTOVÉ JEDNOTKY V CENE ! - Investičná príležitosť v historickej časti Rače
500 000 €

3 BYTOVÉ JEDNOTKY V CENE ! - Investičná príležitosť v historickej časti Rače

500 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 296 m2
 • Cena za m2: 1 689,19 €/m²
  ID inzerátu: 4935860
B10 vám výhradne ponúka na predaj INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ.

Rodinný dom s 3 - bytovými jednotkami nachádzajúci sa v historickej časti Rače.

Rodinný dom na Alstrovej ul. prešiel renováciou v rámci ktorej sa rozdelil na 3 samostatné bytové jednotky.

Každá bytová jednotka má samostatný vchod zo spoločného dvora so spevnenou plochou z betónovej zámkovej dlažby. Ide o starší rodinný dom, ktorý prešiel celkovou rekonštrukciou nadstavby a prestavby v roku 2022. Ide o radový dom staršieho vinohradníckeho typu so spoločným dvorom pre viacero domov so spoločným vstupom z ulice. Nosná konštrukcia domu je stenová murovaná z keramických tvaroviek. Stropy sú železobetónové monolitické. Strecha je sedlová s betónovou strešnou krytinou na drevený krov s tepelnou izoláciou. Na fasáde je vonkajšia šlachtená šúchaná omietka. Dom má čiastočný suterén, prízemie a poschodie v podobe zobytneného podkrovia. Vykurovanie a príprava v dome je lokálne v každom byte zvlášť. Pred domom je predložené schodisko, ktoré vytvára vstup do bytu č. 1 a vstup do bytu č.3 na poschodí. Dom má bleskozvod, napojený je prípojkami sietí na verejný vodovod, kanalizáciu a NN rozvod elektro.

BYTY:

2 izbový - MEZONETOVÝ BYT

Sa nachádza na prízemí a v suteréne v rodinnom dome. Byt má dve obytné miestnosti na prízemí a príslušenstvo, ktoré pozostáva zo vstupu, zádveria, schodiska do suterénu, kúpeľne, WC, kuchyne, technickej miestnosti, šatníka a dvoch pivníc, ktoré sú v suteréne.

Podlahová plocha bytu je 120,36m2.

Byt je orientovaný na juho-západ.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v rámci ktorej bolo robené:

Vnútorné dvere sú drevené s drevenými obložkovými zárubňami. Okná sú z plastových profilov s izolačným dvojsklom s vnútornými plastovými žalúziami. Na oknách sú sieťky proti hmyzu. Vnútorné úpravy povrchov sú z vápenných omietok šťukových hladkých s bielymi maľbami na stenách a stropoch. Na podlahách sú na prízemí prevažne veľkoplošné laminátové parkety, v kúpeľni, WC, v časti kuchyne a v technickej miestnosti sú keramické dlažby. V suteréne sú v pivniciach a na schodisku keramické dlažby. Na stenách v kúpeľni a vo WC sú keramické obklady stien. V kúpeľni je sprchovací kút so zástenou, umývadlo v nábytkovej zostave a práčka.. V kuchyni je kuchynská linka na báze laminátu s drezom, batériou, elektrickou varnou platňou, elektrickou rúrou, digestorom a s umývačkou riadu. V technickej miestnosti je elektrický zásobníkový ohrievač na prípravu TÚV. Vykurovanie v dome je podlahové elektrické odporové.

3-izbový byt

Sa nachádza na poschodí – (zobytnené podkrovie) v rodinnom dome.

Byt má tri obytné miestnosti a príslušenstvo, ktoré pozostáva zo vstupu so zádverím, kúpeľne s WC, chodby a pracovne.

Kuchyňa je dispozične spojená ako kuchynský kút s obývacou izbou.

Byt má veľkorysú výmeru 98,31m2.

Orientácia bytu: juho-západ a východ

V rámci kompletnej rekonštrukcie bolo robené:

Plastové okná dvojsklo s vnútornými žalúziami a strešné okná, výmena vonkajších a interiérových dverí, elektrické rozvody, rozvody vody, vnútorné úpravy povrchov, laminátové podlahy v izbách a keramická dlažba v kuchynskom kúte, kúpeľni a wc, kuchynská linka s elektrickou varnou platňou a elektrickou rúrou, digestorom a s umývačkou riadu.

V kúpeľni s WC je elektrický zásobníkový ohrievač na prípravu TÚV v skriňovej zostave. Vykurovanie v dome je podlahové elektrické odporové. V chodbe je vstavaný nábytok v podobe šatníkových úložných priestorov pod strešnou šikminou s posuvnými dverami.

2 - izbový - MEZONETOVÝ BYT

Podlahová plocha bytu je 78,39m2.

Orientácia: prevažne na juho-západ.

Dispozične ponúka:

Byt je zaujímavo riešený, rozdelený na prízemie a zobytnené podkrovie.

V byte je vnútorné schodisko s keramickou dlažbou. Vstup do bytu je z terénu na prízemí zo spoločného dvora, ale vstup do bytu je možný aj z opačnej strany, z ulice Jurkovičova. Vstupné dvere sú plastové s čiastočným presklením. Byt má dve obytné miestnosti (obývacia izba na prízemí a spálňa na poschodí) a príslušenstvo, ktoré pozostáva zo zádveria, schodiska, kúpeľne s WC a z kuchynského kúta, ktorý je dispozične súčasťou obývacej izby na prízemí bytu.

Nehnuteľnosť prešla kompletnou renováciou v rámci ktorej bolo robené:

Plastové okná dvojsklo s vnútornými žalúziami a strešné okná, výmena vonkajších a interiérových dverí, elektrické rozvody, rozvody vody, vnútorné úpravy povrchov, laminátové podlahy v izbách a keramická dlažba v kuchynskom kúte, kúpeľni a wc, kuchynská linka s elektrickou varnou platňou a elektrickou rúrou, digestorom a s umývačkou riadu.

Pod schodmi je elektrický zásobníkový ohrievač na prípravu TÚV. Vykurovanie v dome je podlahové elektrické odporové.

V okolí bytu nájdeme kompletnú občiansku vybavenosť:

Miestny úrad, reštaurácie, hotely, letné kúpalisko Rača, Dopravné spojenie s ostatnými časťami mesta zabezpečuje mestská hromadná doprava najmä električky, ale aj autobusy. Dopravu zabezpečuje aj železničná a prímestská autobusová doprava. Zastávka hromadnej dopravy sa nachádza v dostupnej pešej vzdialenosti od nehnuteľnosti. Rača leží v podhorskom páse na úpätí Malých Karpát s lesmi a vinohradmi.

ODPORÚČANIE MAKLÉRA:

Kúpou tejto nehnuteľnosti získate rovno 3 bytové jednotky! Tento projekt má veľký potenciál pre investičného klienta, ktorý môže každú bytovú jednotku prenajímať samostatne či už cez Airbnb alebo klasický prenájom - nehnuteľnosť bola úspešne prenajímaná cez Airbnb s priemerným mesačným príjmom 5.000€/mesačne. Taktiež skvelá voľba pre rodinu, ktorá chce bývať blízko seba a zároveň mať aj súkromie. Ako bonus k tejto nehnuteľnosť je možné dokúpiť ďalšie 2 parcely, ktoré sa nachádzajú v spoločnom dvore a do budúcna by z nich mohla byť krásna záhrada či už na pestovanie zeleniny a ovocia alebo len tak na relax.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 105015

Cena: 500000 €

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 7
 • Kúrenie: Podlahové
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty