Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 02. 2023
Fialová, Bratislava V - Petržalka
SVOBODA & WILLIAMS I 2-izbový byt s balkónom, Slnečnice, Petržalka
Cena dohodou

SVOBODA & WILLIAMS I 2-izbový byt s balkónom, Slnečnice, Petržalka

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 63 m2
  • ID inzerátu: 4936024
Slnečný 2-izbový byt v novostavbe s balkónom so západnou orientáciou ponúka pohodové bývanie s množstvom parkov pre deti v obľúbenej novej štvrti parku Slnečnice – Viladomy. Byt je vhodný pre rodiny s deťmi. Predpokladaný termín kolaudácie je 2. kvartál 2023.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba s priestorom na šatník, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, kuchyňa s priestorom na jedálenskú časť, obývacia izba, spálňa s priestorom na dva šatníky. Z oboch izieb je vstup na balkón so západnou orientáciou. K bytu je možné prikúpiť parkovacie státie v podzemnej garáži za 0 €.

Štandard tvoria laminátové podlahy, plastové okná s izolačným trojsklom, príprava na exteriérové žalúzie, vstupné bezpečnostné protipožiarne dvere, interiérové dvere, centrálne vykurovanie, v kúpeľni rebríkový radiátor, príprava na klimatizáciu, audiovrátnik, príprava na videovrátnik.

Rýchlo sa rozvíjajúca nová časť mesta - Slnečnice si rýchlo získala nadšenie záujemcov o nové bývanie pre jeho pokojnú lokalitu, blízkosť prírody, športové vyžitie na hrádzi, les, športové centrum aj detské ihrisko. Kompletná občianska vybavenosť, súkromná škôlka na prízemí bytového domu, výborná dostupnosť MHD i autom.

Interiér 51 m2, balkón 12 m2

ID 100290
https://svoboda-williams.sk/predaj/byty/detail/100290-bratislavsky
--

Sunny 1-bedroom apartment in a new building with a balcony with a western orientation offers relaxed living with plenty of parks for children in the popular new neighborhood of Sunflower Park - Viladomy. The apartment is suitable for families with children. Expected date of completion is 2 quarter 2023.

The layout of the apartment consists of an entrance hall with space for a wardrobe, a bathroom with a bath, a separate toilet, a kitchen with space for a dining area, a living room, a bedroom with space for two wardrobes. From both rooms there is access to the balcony with western orientation. It is possible to buy a parking space in the underground garage for 20.000 EUR/unit.

The standard consists of laminate floors, plastic windows with triple glazing, preparation for exterior blinds, entrance fire safety doors, interior doors, central heating, in the bathroom ladder radiator, preparation for air conditioning, audio-player, preparation for video-player.

The rapidly developing new part of the town - Slnečnice has quickly gained the enthusiasm of those interested in new housing for its quiet location, proximity to nature, sports facilities on the embankment, forest, sports center and children's playground. Complete amenities, private kindergarten on the ground floor of the apartment building, excellent accessibility by public transport and car.

Interior 51 m2, balcony 12 m2

ID 100290
https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/apartments/detail/100290

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: A
  • Vlastníctvo: Osobné
  • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (146)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu