Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 03. 2023
Bôrická cesta, Žilina-Bôrik
KANCELÁRIA NA BÔRIKU - 15m2
146 €/mes.

KANCELÁRIA NA BÔRIKU - 15m2

146 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 14,6 m2
 • Cena za m2: 10 €/m²/mes.
  Energie: 66 €/mesiac
  ID inzerátu: 4936225
Business Centrum Žilina je šesťposchodová administratívna budova na Bôriku, iba pár minút od centra mesta. Poloha je charakteristická nielen dobrou dopravnou dostupnosťou a bezproblémovým parkovaním, ale aj pekným a pokojným prostredím neďaleko lesoparku, Žilinskej univerzity a parku Ľudovíta Štúra. V bezprostrednom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, veľký počet reštaurácií, lezecká stena, workoutové ihrisko, tartanový bežecký ovál, mestský park a bikepark. Priamo pri budove je nájomcom k dispozícii posedenie na stretávanie a stravovanie v udržiavanej záhrade s ovocnými stromami. Vo vestibule sa nachádza reštaurácia/kaviareň a štúdio pilates.

Na každom poschodí sa nachádza samostatná kuchynka a oddelené toalety. Variabilita vnútorného usporiadania priestorov je vysoká a priestory sa dajú uzavrieť do samostatných kancelárskych celkov. Objekt je vybavený nákladným výťahom, k dispozícii sú aj priestory na skladovanie. Parkovanie pre cca 60 osobných automobilov sa nachádza priamo v areáli business centra. Parkovanie na nevyhradených parkovacích miestach je v cene nájmu. Možnosť vyhradeného parkovania v cene 30 EUR bez DPH/miesto/mesiac. V bezprostrednej blízkosti sú nájomcom k dispozícii ďalšie bezplatné parkovacie kapacity vo vlastníctve prenajímateľa, ako aj bezplatné mestské parkovanie. Prístup do nehnuteľnosti je 24/7, objekt je vybavený inteligentným vstupným systémom, vysokorýchlostným optickým internetom, alarmom a kamerovým systémom.

Pre bezpečnosť Vás a Vašich zamestnancov je budova vybavená germicídnymi žiaričmi a generátorom ozónu.

Nájomná zmluva sa uzatvára na dobu neurčitú s 3-mesačnou výpovednou lehotou. Pri podpise zmluvy je potrebné zložiť kauciu vo výške 2-mesačnej platby.

Nájomné: 146,00 EUR bez DPH/mesiac
Služby spojené s nájmom vrátane energií: 65,70 EUR bez DPH/mesiac
----------------------------
Mesačná platba spolu: 211,70 EUR bez DPH/mesiac

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Firemné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty