Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 01. 2023
Veľké Zálužie
Predám slnečný pozemok v lokalite Veľké Zálužie (ID: 104107)
54 880 €

Predám slnečný pozemok v lokalite Veľké Zálužie (ID: 104107)

54 880 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 686 m2
 • Cena za m2: 80 €/m²
  ID inzerátu: 4936267
Predávam pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu plocha 500m² vo Veľkom Záluží. Tento pozemok sa nachádza na ulici cintorínska v strede obce. Pozemok je výnimočný svojou polohou vzhľadom na to že sa nachádza v komplexe ktorý obsahuje 4 pozemky ktoré budú mať vlastnú uzavretú prístupovú cestu ktorá bude mať prístup s ulice cintorínska aj rínok. Čo v preklade znamená žiadne autá ani neznámy ľudia prechádzajúci sa pred vašim domom. Táto cesta bude 186m dlhá a 4m široká, každý s kupujúcich si odkupuje aj 1/4 s tejto cesty. Momentálne je v ponuke len prvý zo 4 pozemkov ktoré sa tu budú nachádzať ku pozemku je vybudovaná el. Prípojka zo schválenou tarifou ddr5 čiže najnižšia možná. Všetky 4 pozemky sa budú predávať za cenu 95€ za m². Momentálne je časť týchto pozemkov predmetom dedičského konania ktoré bude do 3 mesiacov uzavreté a budú na predaj aj zvyšné 3 pozemky. Tento pozemok ktorý je na predaj je podložený kúpnymi zmluvami na podiely ktoré neboli súčasťou dedičského konania. Vzhľadom na túto skutočnosť že sa na pozemku budú môcť začať robiť úpravy až za 3 mesiace sa bude predávať tento prvý pozemok so zľavou. Pozemok ktorý je na predaj je označený P1.

Pozemok s cestou pred zľavou 500m² 186m²= 686x95 = 65 170€

Pozemok s cestou so zľavou
500m² 186m²= 686x80 = 54 880€

Obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na webovej stránke prevádzkovateľa jaRealitka.sk v sekcií nehnuteľnosti po zadaní ID 104107

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Šírka pozemku: 17 m
 • Dĺžka pozemku: 29 m
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Umiestnenie: Intravilán
 • Voda: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu