Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 01. 2023
Klubina
CHATA KLUBINA- POD VEĽKOU RAČOU
79 000 €

CHATA KLUBINA- POD VEĽKOU RAČOU

79 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Chata, drevenica, zrub
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 4936624
Predám rekreačnú chatu v obci Klubina susediacou z obcou Stará Bystrica. Chata sa nachádza v samom lone prírody priamo pod vrcholom Veľkej Rače. Táto lokalita a región naskytajú nekonečné možnosti na využitie voľnočasových aktivít ako: turistika, cykloturistika, hubárčenie, v zime lyžovanie, bežkovanie, v blízkosti sa nachádza známa cyklotrasa vedúca z Krásna nad Kysucou na Novú Bystricu a v neposlednom rade relax priamo v samotnej chate umocnený žblnkotom horského potôčika.
Chata je postavená na pozemku 242 m2, na krásnych kamenných základoch o pôdoryse cca 5x7 m, ktoré dávajú budúcemu užívateľovi potenciál na vybudovanie napríklad vinnej pivnice. Drevená konštrukcia je klasický kysucký zrub. Drevo je zdravé bez známok škodcov alebo hniloby. Celý krov, strešný plášť, komín a strešná krytina bola vybudovaná na novo v roku 2016. Do chaty je privedená elektrika. Z obce Klubina je prístup po asfaltovej ceste a ccá 100m priamo k chate nespevnená cesta.
Vhodné aj ako investícia, chata má potenciál aj pre účely prenájmu.
Jedná sa o priamy predaj. RK prosím nevolať.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty