Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 03. 2023
Inovecká, Nitra
PREDAJ - dokonalý 4 izbový byt s predzáhradkou - Nitra, Inovecká ulica
Cena dohodou

PREDAJ - dokonalý 4 izbový byt s predzáhradkou - Nitra, Inovecká ulica

Cena dohodou

CENA V RK


  • Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 107,65 m2
  • ID inzerátu: 4937286
Projekt Rezidencia pod Borinou ponúka v srdci Nitry exkluzívny rezidenčný komplex bytových jednotiek v modernom bytovom dome v lokalite, ktorá spája to najlepšie pre plnohodnotný mestský život. Unikátny projekt a jedinečná adresa to sú atribúty, ktoré podtrhnú Vašu prestíž. Päť moderných, nadčasových bytových jednotiek určených pre najnáročnejšiu klientelu. Súčasná architektúra, inteligentné technológie a kvalitné materiály vyššieho štandardu v tesnej blízkosti lesoparku Borina zaručujú dokonalú a komfortnú symbiózu človeka a prírody.

Unikátny 4 izbový byt s predzáhradkou, loggiou a balkónom sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží bytového domu a zodpovedá komfortu života v rodinnom dome. Do predzáhradky o výmere takmer 49 m2 sa vchádza pohodlne z izieb. Byt dispozične pozostáva z 2 izieb, spálne, kúpeľne s toaletou, chodby, šatníka, samostatnej toalety a priestrannej kuchyne spojenej s obývacou izbou, ktoré poskytujú dostatočný priestor pre spoločné chvíle, či stolovanie celej rodiny.
Obývacia izba má samostatný vstup na balkón , ktorý Vám dopraje úžasný pohľad na Nitru. Atypickým prvom v tomto byte je aj loggia, ktorej rozloha je takmer 21 m2 a vstupuje sa do nej cez chodbu.
Veľkosť luxusnej predzáhradky umožňuje vybudovanie si pohodlného posedenia s možnosťou grilovania, pestovania rastlín, relaxovania v jacuzzi a vychutnania si obľúbeného drinku alebo kávy s čarovným pohľadom na borovicový les. K bytu prislúchajú dve parkovacie miesta v garáži a kobka.

CENA V RK

Viac info na www.rezidenciapodborinou.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Firemné
  • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty