Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 02. 2023
nemá, Kendice
Na predaj stavebný pozemok v Kendiciach
85 500 €

Na predaj stavebný pozemok v Kendiciach

85 500 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 830 m2
  • Cena za m2: 103,01 €/m²
    ID inzerátu: 4937297
PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj stavebný pozemok s vodou, elektrikou a kanálom v cene.
-Chcete pre svoju rodinu zabezpečiť bývanie v dome a zároveň v dobrej lokalite s dobrou dostupnosťou do mesta za rozumnú cenu? Takýto pozemok Vám ponúkam v Kendiciachí, v blizkosti mesta , zastávky SAD a železničnej stanice a s pekným výhľadom v blizkosť prírody
Pozemok má rozmery 20 x 41 m cca 830 m² je určený na výstavbu domu, je dostatočne široký aj na rozdelenie a výstavbu dvoch domov. Predáva sa len v celku.
Na pozemku je voda , kanál a elektrika . V cene pozemku sú započítané aj poplatky za prípojky na vodu, kanal a elektrinu.
- Poskytuje súkromie a pohodlie v krásnom prostredí, pritom s výbornou dostupnosťou do mesta kde je kompletná občianská vybavenosť , obchody, lekary, banky, divadlo, kino, športoviska, vrátane škôl a pod.
V obci je výborná občianska vybavenosť MŠ , ZŠ , potraviny, zastávka SAD, pošta, pošta, zdravotné stredisko, praktický lekár pre dospelých, stomatologická ambulancia /.

Doprava – frekventované autobusové a železničné spojenie z Prešova a Košíc.
Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať: PhDr. Erika Majorošová 0940883454
Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotékou prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu. V oblasti realít Vám radi pomôžeme a Vaše dnešné sny premeníme na zajtrajšiu skutočnosť.
Vaša realitná spoločnosť Diamond reality Prešov 0940 883 454

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Voda: Áno
  • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu