Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2023
Bratislava I - Staré Mesto
OBROVSKÝ 2-IZBOVÝ STAROMESTSKÝ BYT NA DUNAJSKEJ ULICI
349 000 €

OBROVSKÝ 2-IZBOVÝ STAROMESTSKÝ BYT NA DUNAJSKEJ ULICI

349 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 94 m2
 • Cena za m2: 3 712,77 €/m²
  ID inzerátu: 4937630
B10 vám ponúka na predaj pôsobivý 2-i byt s nadštandardne veľkou výmerou v centre Starého mesta.

Tento byt predstavuje svojou polohou a charakterom riešenie pre náročných klientov, ktorí uvítajú čaro historického centra, a taktiež majú všetko na dosah.

BYTOVÝ DOM:

Jedná sa o historickú stavbu z roku 1930, ktorá sa nachádza na začiatku Dunajskej ulice s výhľadom na Kamenné námestie a okolie. Spoločné priestory sú v pôvodnom stave vrátane schodiska a dlažby, vymenené sú však elektrické rozvody v celom vchode.

BYT:

Tento byt disponuje rozlohou 93m2, a nachádza sa na 4. poschodí s výťahom. Ako prvé pri vstupe do bytu vás zaujmú historické vstupné dvere ktoré majiteľ zrenovoval a zachoval. Po chodbe sa smerom rovno dostávame do rozmernej kuchyne ktorá je orientovaná na východnú stranu do vnútrobloku. Z kuchyne sa vieme dostať do spálne prostredníctvom priechodnej kúpeľne ktorá prepája kuchyňu a spálňu. Po vstupnej chodbe v smere doprava sa dostávame do obývacej izby ktorá je veľkými dverami prepojená so spálňou. Obe tieto izby sú orientované na západnú stranu smerom na Kamenné námestie a okolité ulice. V celom byte sú pôvodné zrenovované historické parkety, zárubne aj dvere. Výška stropu je taktiež pôvodná a dosahuje takmer 3 metre, čo dodáva bytu staromestský nádych. Byt sa predáva vrátane zariadenia pod ktoré spadá kuchynská linka s varnou doskou a rúrou, kuchynský stôl, manželská posteľ, gauče, aj vstavané skrine v chodbe s mimoriadnym úložným priestorom. K bytu taktiež prislúcha spoločná pivnica vhodná na odloženie bicyklov, a podobne.

LOKALITA:

Dunajská ulica sa tiahne starým mestom od Námestia SNP až po Ondrejský cintorín. V tesnom okolí sa okrem historických budov nachádzajú aj zástavky MHD a električky na rôzne smery, ako aj obchody a rôzne prevádzky priamo pod bytom. V pešej dostupnosti sa nachádza historické centrum mesta s nákupnou triedou, pešou zónou a množstvom kostolov, historických pamiatok a kultúrnych stánkov.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 105045

Cena: 349000.00 €

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1930
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Podlažie: 4
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Výťah: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty