Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 01. 2023
Mičakovce, Mičakovce
Na predaj chalupa - rodinný dom
Cena dohodou

Na predaj chalupa - rodinný dom

Cena dohodou

Cena dohodou na základe ponúknutej ceny.


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 77 m2
  Zast. plocha: 85 m2
  Plocha pozemku: 3111 m2
 • ID inzerátu: 4938087
Leaders & Partners reality s.r.o., pobočka Prešov, Slovenská 69, obchodné zastúpenie Svidník ,kontakt: 0951 481 143,
ponúka na predaj so súhlasom majiteľa rodinný dom s pekným pozemok v obci Mičakovce, vedľa mesta Giraltovce . Pozemok je rovinatý- pri vstupe, v okolí domu, garáže, časti záhrady a v ďalšej časti svahovitý. Druhá časť pozemku s rozlohou viac ako 1100 m2 je samostatná parcela, na ktorú je výhľad z obývačky a spálne. Nachádza sa v pokojnej zastavanej časti bce..

Rodinný dom bol postavený v 60-70 rokoch prevažne z tehly a tiež z kameňa, podpivničený. Pivnične priestory pozostávajú z dvoch miestnosti s oknami pod 1/2 domu. Ďalšia časť pivničných priestorov nebola zatiaľ prispôsobená k plnohodnotnému užívaniu. Podkrovie je neobývané s valbovou strechou z eternitu. Odkvapový systém bol rekonštruovaný .V dome sa ďalej realizovala čiastočná rekonštrukcia - elektrina, vodovodné potrubie, plastové okna. Podlaha a dvere sú drevené/pôvodné.

Inžinierske siete: plynová prípojka na pozemku - bez napojenia domu na plyn. Elektrická prípojka + rekonštrukcia elektrických rozvodov, Voda - z vlastnej studne + rekonštrukcia potrubí, potrebné prepojenie so studňou. Kanalizácia nie je v dosahu, nutné vybudovanie nového odpadu a žumpy alebo septiku. Ohrev vody - bojler / elektrický/. Kúrenie - kachľová pec - 1ks, plynové gamatky boli pred rekonštrukciou odpojené. Samostatné piecky na tuhé palivo môžu byť v každej izbe. Realizované rekonštrukcie sú z roku 2021.

Počet obytných miestnosti je 3 - veľká kuchyňa, obývačka, spálňa. Príslušenstvo - komora, kúpeľňa + toaleta (vyžaduje dobudovanie), chodba, presklená veranda/terasa s rozlohou 8m2, do domu vedie schodisko.

Samostatná garáž pre jedno osobné vozidlo je postavená z tehly.

Rodinný dom je ihneď k dispozícii.

Súčasťou predaja sú aj nové plastové okna, pôvodné - vymontované okna a gamatky, nový bojler na ohrev vody.

Kompletná občianska vybavenosť je v blízkej obci Kračúnovce alebo v Giraltovciach. V okolí domu sa nachádza pekná príroda s čerstvým vzduchom, v blízkosti možnosť prechádzok v lese.

Vašu cenovú ponuku môžete poslať prostredníctvom formuláru alebo emailom.

Vážení záujemcovia, obhliadky sú možné po dohode za hygienických a bezpečnostných opatrení s rúškami na tvári a rukavicami v dôsledku pandémie na Corona vírus. Ďakujeme, že si vážite svoje a naše zdravie.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie realitnej kancelárie, ktorá zahŕňa poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľností (kolky, kúpna zmluva a jej autorizácia advokátom a právny servis). Opýtajte sa makléra aj na financovanie nehnuteľnosti hypotekárnym úverom ako aj poistenie nehnuteľností. V prípade záujmu o nehnuteľnosť volajte 0951 481 143. Vážení klienti, pozrite si kompletnú ponuku našich nehnuteľností na stránke: https://lpreality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Plochy pivníc: 30 m²
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Krb

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty