Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 11. 05. 2023
Dolný Kubín
Veľkorysý pozemok v Žaškove
Cena dohodou

Veľkorysý pozemok v Žaškove

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 2017 m2
  • ID inzerátu: 4938488
Zástancom tradičného bývania na vidieku, ponúkame veľkometrážny pozemok v intraviláne obce Žaškov. Rovinatý pozemok o výmere 2017 m2, zvažujúci sa do mierneho svahu, je situovaný v zástavbe rodinných domov pri afaltovej obecnej komunikácii. Na pozemku sa nachádza existujúca stavba so súpisným číslom.

Kombinovaná drevostavba s murovanou časťou je postavená na v prednej časti pozemku. Obytná časť domu pozostáva z prekrytej pavlače so vstupom priamo do kuchyne, prepojenej s obývacou izbou. Dominantu dennej zóny tvorí štýlová krbová pec, ktorá zabezpečuje vykurovanie objektu ako alternatívny zdroj kúrenia k elektrický m konvektorom. Bonusom je priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC, príručná špajza a spálňa v zadnej časti chalupy. Ďalšia izba so samostatným vstupom z dvora, má vlastnú kúpeľňu a komoru, čo umožňuje využitie nehnuteľnosti aj na dvojgeneračné bývanie. Nehnuteľnosť je predurčená na rekonštrukciu a môže byť využívaná na celoročné bývanie, alebo za účelom prenájmu. Súčasťou predaja je aj samostatne stojaca murovaná garáž s letnou kuchynkou. Atraktivitu tohto miesta podčiarkuje aj prírodný potôčik tvoriaci hranicu pozemku.

Pridaná hodnota: - rodinný dom je napojený na všetky IS (vlastný zdroj vody z rezervoáru, obecný vodovod, elektrina, žumpa a predpríprava na pripojenie na kanalizáciu, ktorá sa momentálne v obci buduje).

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Terén pozemku: Mierne svahovitý
  • Voda: Na pozemku - Diaľkový vodovod
  • Kanalizácia: Áno
  • Elektrina: Na pozemku - 230 V
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty