Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 01. 2023
Prievidza
Prievidza/ Polyfunkčný objekt, Bojnická cesta, 240 m2,/ LUKRATÍVNY.
225 000 €

Prievidza/ Polyfunkčný objekt, Bojnická cesta, 240 m2,/ LUKRATÍVNY.

225 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Objekt pre obchod
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 240 m2
  Zast. plocha: 120 m2
 • Cena za m2: 937,50 €/m²
  ID inzerátu: 4938767
Hľadáte priestor pre vlastné podnikanie? Veľkoobchod, sklady, kancelárie? V polohe kde ste na očiach potencionálnym zákazníkom a bez problémov Vás nájdu? Tak práve pre Vás je určená exkluzívna Novinka v ponuke len našej kancelárie JIST Reality, podnikateľská polyfunkčná budova v tesnej blízkosti Bojnickej cesty ( za bývalou Poštou) o podlahovej ploche 240 m2 a pozemkom o výmere 777 m2. Budova stojí na vlastnom pozemku, dvojpodlažná, prízemie vhodné ako predajňa, poschodie kancelárie, s vlastnými sociálnymi zariadeniami a kuchynkami. Budova s nachádza na ulici Š. Závodníka. Základ budovy tvoria oceľové konštrukcie s vymurovanými obvodovými stenami, napojený na všetky inžinierske siete.

V súčasnosti sú na poschodí plne funkčné ubytovacie ,, Garsónky“) aktuálne obsadené nájomníkmi, ( možnosť kúpy aj preklopením nájomných vzťahov na nového majiteľa s veľmi slušnou návratnosťou vloženej investície). Vhodné ako investícia na bezpečné uloženie finančných úspor. Vynikajúca dostupnosť, bezproblémové parkovanie.

Neváhajte, zavolajte, dohodnite si prehliadku, a vaša investícia sa Vám stonásobne vráti. Platba možná aj cez úver, priestor k dispozícii okamžite po kúpe.

Radšej Raz vidieť, ako stokrát počuť ( čítať), - Oplatí sa Vám k Nám Prísť, splňte si svoje sny o podnikaní s pomocou Reality JIST.

Doplnkové charakteristiky

 • Plyn: Pri pozemku
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno
 • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty