Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 01. 2023
M. R. Štefánika, Levice
Veľký 2 izbový byt v centre mesta s dvomi balkónmi, M.R.Štefánika, Levice
83 000 €

Veľký 2 izbový byt v centre mesta s dvomi balkónmi, M.R.Štefánika, Levice

M. R. Štefánika, Levice, okres Levice
83 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 61 m2
 • Cena za m2: 1 360,66 €/m²
  ID inzerátu: 4939219
Ponúkame Vám na predaj tento slnečný a veľký 2 izbový byt s dvomi balkónmi o rozlohe 61 m2 nachádzajúci sa na 10.poschodí 13-poschodového zatepleného bytového domu, ktorý nájdete v centre mesta na ulici M. R. Štefánika v Leviciach, ktorá poskytuje veľmi dobrú infraštruktúru. Pár minút chôdze a ocitnete sa v priamom centre mesta. V bezprostrednej blízkosti je aj viacero reštaurácií, kaviarní, zariadení rýchleho občerstvenia či posilňovňa. To isté platí aj o základných a materských školách, či jasliach. Parkovacie plochy nájdete priamo pod oknami bytového domu.

Byt pozostáva z veľkej priestrannej chodby kde sa nachádza veľký murovaný šatník, samostatnej toalety, kúpeľni, z chodby sa vstupuje do oboch izieb a aj do kuchyni, jedna má rozlohu 3,5x4m, druhá 3,5x6m. Balkóny sa nachádzajú jeden v kuchyni a jeden v menšej izbe.
Byt je v pôvodnom zachovalom stave, kde sú vymenené len plastové okná, v jednej izbe na podlahe sa nachádzajú drevené parkety, kúpeľňa je pôvodná umakartová.
Výhodou bytu je umiestnenie v bytovom dome - byt je oddelený od dvoch výťahov presklenou uzamykateľnou chodbou ktorá poskytuje súkromie.

K bytu prislúcha pivnica, byt je slnečný, výborní susedia, dobré parkovanie a byt má krásny výhľad na okolie.

Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku.
Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti.

Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk
Nehnuteľnosť Vám rada ukážem na spoločnej obhliadke. Pokojne ma kontaktujte na telefónnom čísle 0903 471 489 - Forgáčová.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty