Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 02. 2023
Slovanská, Tlmače
Nový Lipník – nové byty na známom mieste
75 900 €

Nový Lipník – nové byty na známom mieste

75 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 50,6 m2
 • Cena za m2: 1 500 €/m²
  ID inzerátu: 4940238
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj nové moderné 1-izbové, 2-izbové a 3-izbové byty v kvalitnom štandarde, všetky s balkónom a pivničnou kobkou, v novostavbe s výťahom v projekte Nový Lipník v Tlmačoch. Pozrite sa bližšie na najmodernejšie bývanie, ktoré v lokalite Lipník vyrastá!

Už staviame!
Viac informácií o bytoch a výstavbe projektu na www.novylipnik.sk.

O PROJEKTE
Nové moderné bývanie na známom mieste – to je projekt Nový Lipník. Osloví najmä mladé rodiny, či mladých ľudí, ktorí hľadajú svoj nový domov vo vidieckej atmosfére, v obklopení zelene, ďalej od ruchu veľkomesta, no v pohodlnom dosahu kompletnej občianskej vybavenosti doslova pod oknami. Projekt tvoria tri kompletne rekonštruované a modernizované nízkopodlažné bytové domy s výťahom, v každom z nich bude celkom 32 bytov, všetky byty budú mať balkón a pivničnú kobku. Aktuálne je v predaji prvý bytový dom.

BYTY
Byty v projekte nový Lipník sú tvorené pre potreby súčasných mladých ľudí. Preto sa vyznačujú modernými praktickými dispozíciami s otvoreným priestorom obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálenskou časťou. Praktické je aj riešenie kúpeľne a toalety – v každom z bytov, dokonca aj v tých najmenších, je toaleta samostatná, s hygienickým umývadlom, čo určite oceníte najmä vtedy, ak budete bývať v byte viacerí. Ku každému z bytov prislúcha pivničná kobka a balkón, dostatočne veľký na umiestnenie balkónového sedenia. Poteší aj bezproblémové parkovanie v priamom okolí bytových domov. Byty sú v predaji už v štandarde, čo znamená, že sú dokončené aj s obkladmi, dlažbou, sanitou, parketami a interiérovými dverami.

LOKALITA
Známa lokalita Lipník v Tlmačoch sa vyznačuje množstvom zelene, blízkosťou kompletnej občianskej vybavenosti a stabilizovanou výstavbou, takže nehrozí, že v by v budúcnosti bol v okolí bytových domov silný stavebný ruch. Vďaka tomu projekt Nový Lipník ponúka pokojné bývanie s atmosférou vidieka. Všetko potrebné však nájdete v pešej dostupnosti, do potravín, školy, škôlky či reštaurácie sa dostanete peši za pár minút. Samotné Tlmače sú príjemným miestom na život s čulým kultúrnym životom. Nachádzajú sa na juhozápadnom okraji Štiavnických vrchov a preteká nimi rieka Hron s vodnou nádržou neďaleko mesta, a to dáva množstvo možností pre aktívne trávenie voľného času športovými aktivitami v horách aj na vode. Od okresného mesta Levice sú Tlmače vzdialené iba 10 kilometrov.

CENA
1-izbový byt s balkónom a pivničnou kobkou, od 37,02 m2 – od 63 900 €
2-izbový byt s balkónom a pivničnou kobkou, od 50,60 m2 – od 75 900 €
3-izbový byt s balkónom a pivničnou kobkou, od 77,39 m2 – od 110 400 €

Viac informácií o projekte na www.novylipnik.sk alebo priamo u nášho predajcu.
Kontaktujte nás už dnes!

Martin Štetiar
mobil: 0915 577 410
mail: stetiar@pupava.com

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu