Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 02. 2023
nemá, Opoj
Na predaj rodinný sedliacky dom v obci Opoj, pri Trnave, Opoj
143 000 €

Na predaj rodinný sedliacky dom v obci Opoj, pri Trnave, Opoj

143 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 981 m2
  Plocha pozemku: 981 m2
 • Cena za m2: 145,77 €/m²
  ID inzerátu: 4940336
Na predaj rodinný sedliacky dom v obci Opoj, pri Trnave. Dom je na krásnom rozľahlom pozemku, s celkovou rozlohou: 981 m2. Dom pozostáva celkovo zo 4 izieb s drevenou podlahou a krásnym zachovalým krovom. Tieto izby dopĺňajú aj 3 menšie miestnosti. K domu bolo postupne dobudovaných niekoľko prístavieb, ktoré slúžili ako hospodárske prístrešky a časti na uskladnenie. Na dome v r. 2019 došlo k výmene strešnej krytiny za škridlu. Dom má prípojkyna všetky siete: elektrina, plyn, voda a kanalizácia. Krásny pozemok má šírku 11,5 m. Záhrada je oddelená plotom s bránkou, pričom na jej rozlohe 494 m2 sa nachádza vinič, jablone, slivka, hruška, moruša. Je tu vŕtaná studňa s manuálnym výtlakom. Dom je v tichej časti obce Opoj, s vynikajúcou dostupnosťou na diaľnicu D1 smer Trnava. Mesto Trnava vzdialené 10 km. Obec Opoj má dobrú občiansku vybavenosť, materská škola, pošta, obecný úrad, kostol, kaderníctvo, knižnica.


Cena nehnuteľnosti je 143 000 EUR. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: +421 944 328 264

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty