Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 01. 2023
Zálesie, Senec
Príjemný 8 árový stavebný pozemok v centre obce Zálesie, 15 km od Bratislavy
275 000 €

Príjemný 8 árový stavebný pozemok v centre obce Zálesie, 15 km od Bratislavy

275 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre bytovú výstavbu
 • Úžit. plocha: 800 m2
  Plocha pozemku: 800 m2
 • Cena za m2: 343,75 €/m²
  ID inzerátu: 4940925
TUreality s.r.o. ponúka rovinatý 800 m2 pozemok so 100 ročným ešte obývateľným 2 izbovým rodinným domom postaveným z nepálených tehál. Pozemok je rovinatý široký 16 m. Dom bol postavený na hranici pozemku v pozdĺžnej vidieckej architektúre, s presklenou verandou. Do domu je dovedená verejná elektrina 230/440V, verejný vovdovod , plyn a kanalizácia je odvedená do trativodu. V dome je funkčné kúrenie plynovým kotlom a je tu aj funkčná kúpeľňa s toaletou. Prístup na pozemok je je z priamo z obecnej ulice a na pozemku je aj funkčná studňa.
Obec Zálesie je dynamicky sa rozvíjajúca obec s dobrou vidieckou infraštruktúrou. Sú tu viaceré obchody, reštaurácie, Základná škola a stredné odborné školy sa nachádzajú v dedinách v tesnom susedstve – Malinovo a Ivanka pri Dunaji, v ktorej je aj vlakové spojenie. Cez obec preteká čarovný tok Malého Dunaja, ktorý radi využívajú vodáci na splavovanie. V okolí sú bohaté možnosti na pestovanie turistiky a cykloturistiky. V susednej dedine Ivanka pri Dunaji je prijemné rekreačné jazero. Zálesie má výbornú dostupnosť k hlavnému mestu Bratislava.
V cene je zahrnutá kompletná právna starostlivosť, možnosť vybavenia HÚ. Info a obhliadky: mail: vlaskova@tureality.sk, tel: +421 41 3217800.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Pripravenosť k výstavbe: Predbežný súhlas
 • Plyn: Na pozemku
 • Voda: Áno
 • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu