Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 02. 2023
Soblahov
Stavebný pozemok pre rodinný dom, 665m2, Soblahov
99 900 €

Stavebný pozemok pre rodinný dom, 665m2, Soblahov

99 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 665 m2
 • Cena za m2: 150,23 €/m²
  ID inzerátu: 4940926
RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 665m2 v obci Soblahov. Pozemok sa nachádza uprostred obce v už existujúcej zástavbe rodinných domov. Pred pozemkom sa nachádza obecný vodovod, elektrická energia a plyn. V úzenom pláne obce je celý pozemok určený na výstavbu rodinných domov.

V prípade Vašej požiadavky, môže naša spoločnosť zabezpečiť aj celú výstavbu rodinného domu. V prípade potreby máme pripravený vzorový projekt domu. Rodinný dom má 3 samostatné spálne a kúpeľňu s WC na poschodí a veľkú obývačku s kuchyňou, samostatné WC, technickú miestnosť a zádverie na prízemí.

V obci Soblahov sa nachádza všetka potrebná občianska vybavenosť. Je tu škôlka, základná škola, potraviny, viaceré pohostinstvá, pošta, kostol, futbalové ihrisko, svetoznáma rozhľadňa Dúbravka a mnoho iného. V okolí Soblahova je veľké množstvo prekrásnej prírody. Tú je možné využiť na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, alebo len tak na prechádzky s rodinou.

Cena pozemku je 99.900,-€.


Patrik Pavlík, RSc.
RADO Reality Group
Tel: +421 902 90 60 90
E-mail: patrik.pavlik@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Plyn: Áno
 • Voda: Áno
 • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu