Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 01. 2023
Triblavinská, Chorvátsky Grob
BOSEN | Investičný pozemok 1633m2, Suché miesto 2
195 000 €

BOSEN | Investičný pozemok 1633m2, Suché miesto 2

195 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 1633 m2
  • Cena za m2: 119,41 €/m²
    ID inzerátu: 4941027
BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Chorvátskom Grobe,časť Suché miesto 2, ktorý je v územnom pláne obce a je určený na zastavanie,kde sa plánuje v blízkej budúcnosti nová obytná zóna určená pre výstavbu rodinných domov.

POZEMOK: má výmeru 1633m2 , približné rozmery (šírka 43m x dĺžka 38m) a je možné zastavať až 35% jeho plochy. Je rovinatý, momentálne využívaný na poľnohospodárske účely. Na LV je vedený ako orná pôda,ale podľa územnoplánovacej informácie je tu plánovaná výstavba kompletne novej a modernej štvrti ,pozemok preto možno považovať aj ako stavebný pozemok. Stavať na ňom však bude možné až po dotiahnutí inžinierskych sietí a vybudovaní dopravnej infraštruktúry.

Cena : 195.000 €

Realitná kancelária BOSEN GROUP je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu