Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 03. 2023
Žilina
Na predaj, Na Kľúč rodinný dom, Žilina
228 888 €

Na predaj, Na Kľúč rodinný dom, Žilina

228 888 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 61 m2
  Zast. plocha: 79 m2
  Plocha pozemku: 297 m2
 • Cena za m2: 3 752,26 €/m²
  ID inzerátu: 4941381
Novostavba 3-izbového bungalovu v obci Žilina časť Žilinská Lehota. Videoobhliadka:  youtube.com/watch?v=ocjmqWKHtR8 Stavba je dokončená NA KĽÚČ bez kuchynskej linky. Momentálne prebieha dokončenie interiéru. Dom je postavený na pozemku o výmere 297 m2 so zastavanou plochou 79m2. Pozemok je situovaný v bočnej ulici s asfaltovým prístupom. Za pozemkom sa momentálne nachádza lúka. Pozemok ponúka množstvo využití na dokončenie ( altánok, prístrešok alebo garáž pre auto ) Samotná stavba obsahuje v interiéri: vstupnú chodbu, WC (geberit s možnosťou napojenia na vyhrievanú dosku) kúpeľňa(príprava na sprchový kút), denná časť obsahuje obývaciu miestnosť spojenú s kuchyňou, dve samostatné spálne, technická miestnosť s komínom pre prípravu na krb. Teplovodné podlahové kúrenie napojené na tepelné čerpadlo. Obecný vodovod napojený do domu, príprava na vonkajšiu vodu do záhrady, odpad - 12m3 žumpa, žumpa ma elektrickú prípravu na signalizovanie plnosti. Zateplenie minerálnou vlnou. Celý dom aj vonkajší oporný múr sú odvodnené do vsakovacej jamy. Veľkou výhodou sú minimálne mesačné náklady na chod tohto domu. Ideálne pre mladú rodinku s dieťaťom. Ďalšou výhodou je cena, ktorá odzrkadľuje 2-izbový byt v novostavbách v meste Žilina. Odporúčame vidieť osobne.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2022
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Orientácia: Juhozápadná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty