Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 02. 2023
Hlboká cesta, Bratislava I - Staré Mesto
SVOBODA & WILLIAMS I Klimatizovaný 4 izbový byt Bratislava I Staré Mesto
3 100 €/mes.

SVOBODA & WILLIAMS I Klimatizovaný 4 izbový byt Bratislava I Staré Mesto

3 100 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 146 m2
 • Cena za m2: 21,23 €/m²/mes.
  Energie: 360 €/mesiac
  ID inzerátu: 4941984
Klimatizovaný 4-izbový byt na 5. poschodí elegantnej rezidencie s wellness a privátnou záhradou sa nachádza na prestížnej adrese v Starom Meste v tesnej blízkosti Horského parku. Historická budova, ktorá prešla dôkladnou rekonštrukciou je zasadená do príjemnej lokality s výbornou dopravnou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou v bezprostrednom dosahu. Súčasťou rezidencie je 24/7 bezpečnostná služba, wellness, fitness a privátna záhrada.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba so vstavaným šatníkom, kúpeľňa s toaletou s umývadlom a sprchovým kútom, priestranná obývacia izba s kuchyňou, chodba so šatníkom, dve spálne, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, toaletou i bidetom, hlavná spálňa s en-suite kúpeľňou so sprchovým kútom, toaletou a bidetom.

Štandardom vybavenia sú mramorové a drevené podlahy, podlahové kúrenie, klimatizácia (vlastná regulácia kúrenia aj chladenia), drevené eurookná, vysoké stropy 3,35 m, nadštandardné vysoké interiérové drevené masívne dvere, sanita Duravit, batérie Hansa, vlastný plynový kotol Viessman, mramorové parapetné dosky, kompletne vybavená kuchyňa spotrebičmi Miele vrátane umývačky riadu a práčky so sušičkou, optické pripojenie na internet, videotelefón, alarm, výťah. V cene je zahrnuté 1 parkovacie státie v garáži domu.

Interiér 146 m2

Cena za mesačný prenájom 3.100 EUR + 360 EUR záloha za služby a energie.

ID 44002
https://svoboda-williams.sk/prenajom/byty/detail/44002-stare-mesto
--

This air-conditioned 3-bedroom apartment is on the 4th floor of an elegant residence with a spa and private garden with a prestigious address in Old Town close to a park. The historic building, which has been thoroughly renovated, is set in a pleasant location with excellent transport accessibility and complete amenities within easy reach. The residence includes 24/7 security, a spa, a fitness center, and a private garden.

The layout of the apartment consists of an entrance hall with a built-in wardrobe, a bathroom with a toilet, sink, and shower, a spacious living room with a kitchen, a hallway with a wardrobe, two bedrooms, a bathroom with a bathtub, shower, toilet and bidet, and a master bedroom with an en-suite bathroom with a shower, toilet, and bidet.

Facilities include marble and wooden floors, underfloor heating, air-conditioning (with its own heating and cooling control), wooden Euro windows, high ceilings (3.35 m), tall interior wooden doors, Duravit sanitary ware, Hansa faucets, a Viessman gas boiler, marble window sills, a fully equipped kitchen with Miele appliances including a dishwasher and a washing machine with a dryer, fibre-optic Internet connection, a videophone, an alarm system, and an elevator. The price includes 1 garage parking space in the building.

Interior 146 m2

Price for monthly rent EUR 3,100 + EUR 360 advance payment.

ID 44002
https://en.svoboda-williams.sk/rent/apartments/detail/44002-stare-mesto

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 6
 • Podlažie: 5
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Výťah: Áno
 • Počet garáží: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (143)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty