Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 02. 2023
Kukučínova, Banská Bystrica
1-izb. byt - centrum, Banská Bystrica, kúpou voľný
113 000 €

1-izb. byt - centrum, Banská Bystrica, kúpou voľný

113 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 38 m2
 • Cena za m2: 2 973,68 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4942190
Šikovný 1-izbový byt na Kukučínovej ulici v Banskej Bystrici odporúčame ako praktické a ekonomické bývanie pre mladých či naopak seniorov, alebo pre investičné účely. Nachádza sa v centre mesta, v tichej lokalite so zeleňou.

V celkovej výmere 38 m2 je zahrnutá veľká nepriechodná izba 18 m2, kuchyňa s komorou a kúpeľňa s vaňou a toaletou. Byt bol rekonštruovaný v r. 2020 - plastové okná so sieťkami, laminátové podlahy, interiérové dvere, kuchynská linka, elektrické rozvody a murované jadro.
Byt je na 1. poschodí (2. nadzemné podlažie) v príjemnom bytovom dome s novým výťahom a vynovenými spoločnými priestormi a zariadeniami. Zdieľaná loggia je na schodisku a na prízemí miestnosť na odkladanie bicyklov či kočíkov. Oceniť môžeme, že vstup do vchodu je vybavený schodiskovou plošinou, takže má bezbariérový prístup.

Byt je okamžite k dispozícii. Neváhajte ma kontaktovať pre ďalšie otázky.

VÝHODY: centrum mesta, nízke mesačné náklady, tichá lokalita, bezbariérový vstup, čiastočná rekonštrukcia, bez ťarchy, okamžité nasťahovanie
Mesačné náklady: 113 EUR správca (1 osoba) + elektrina 11 EUR + plyn 4,33 EUR + TV/internet 13 EUR (plyn je možné odpojiť a nahradiť plynový šporák elektrickým)

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty