Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 01. 2023
Oreské, Oreské, Skalica
Predaj novostavby rodinného domu v Oreskom
242 000 €

Predaj novostavby rodinného domu v Oreskom

242 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 119 m2
  Plocha pozemku: 530 m2
 • Cena za m2: 2 033,61 €/m²
  ID inzerátu: 4942655
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom s celkovou rozlohou 139 m2 ( úžitková plocha 119 m2).  Dom sa nachádza na pozemku o výmere 530 m2. Dispozičné riešenie domu: Vstupná chodba, kuchyňa spojená s obývačkou, 2 izby, spálňa s vlastným WC a kúpeľňou, samostatné WC, samostatná kúpeľňa, technická miestnosť, špajza, podkrovie s úložným priestorom 46 m2. Vykurovanie zabezpečené tepelným čerpadlom. Ďalšie vybavenie 300l bojler na teplú vodu, klimatizácia. Prívod vody zo studne nachádzajúcej sa na pozemku. Odpadová voda je zvedená do septiku. V dome sa nachádza komín, na ktorý možno napojiť krbovú pec. V zadnej časti domu je krytá terasa. Parkovanie pred domom ( cca 5 miest), ďalšie parkovacie miesto je vo dvore. Vo dvore je priestor na vybudovanie garáže. Niektoré technické parametre stavby: obvodové murivo porofix 37,5 cm, izolácia 15 cm polystyrén, okná Salamander 3 sklo s vonkajšími žalúziami. Mesačné náklady 120 € vrátane vývozu septiku. Vzdialenosť od Senice cca 10 km, od Skalice cca 13 km. Cena 242 000 €

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu