Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 03. 2023
Hlavná, Stará Myjava
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v prekrásnom prostredí kopaníc ...
55 000 €

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v prekrásnom prostredí kopaníc ...

55 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 1274 m2
  • Cena za m2: 43,17 €/m²
    ID inzerátu: 4943043
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v zastavanej časti obce Stará Myjava. Pozemok je rovinatý, mierne zvažujúci, na konci sa nachádza romantický potôčik.
Pozemok je široký 11 m a v cene pozemku ponúkame aj projekt na výstavbu rodinného domu, kde sa projektant vyhral so všetkými danými možnosťami výstavby a zapracovania do reálneho prostredia.

Inžinierske siete : pred pozemkom je voda a elektrina. Kanalizácia sa musí riešiť ČOV alebo žumpou. K pozemku vedie asfaltová cesta.

Obec Stará Myjava má výbornú občiansku vybavenosť, potraviny, základnú školu, materskú školu, rôzne ubytovania a reštaurácie.

V blízkosti obce sa nachádza:

- Vodná nádrž Stará Myjava s možnosťou kúpania sa, člnkovania, rybárčenia, športové ihriská

- SKILAND Stará Myjava je lyžiarske stredisko s umelým zasnežovaním a kvalitne upravenými zjazdovkami. Stredisko taktiež ponúka možnosť občerstvenia, večerného lyžovania, požičovňu lyží, ski servis a parkovanie priamo v areáli.
Nachádza sa v území Bielych Karpát v chránenej krajinnej lokalite.

V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis a poradenstvo, spočívajúci najmä v správnom a korektnom priebehu obchodu až do samotného odovzdania nehnuteľnosti, príprava zmluvnej dokumentácie a podanie návrhu na vklad prevodu vlastníckeho práva na príslušnú správu katastra nehnuteľností. V cene je aj provízia. V prípade, že využijete služby nášho hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám bezplatne vyhotoví analýzu Vašich možností a podmienok pri poskytnutí hypotekárneho úveru vo všetkých bankách na porovnanie a následne vybaví úver na kúpu nehnuteľnosti Vám zabezpečíme znalecký posudok na kupovanú nehnuteľnosť.

Pri zrealizovaní predaja danej nehnuteľnosti Vám realitná kancelária uhradí poplatok pri zavkladovaní na kataster.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty