Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2023
Šancová, Bratislava I - Staré Mesto
3-izb. byt Šancova ulica
466 000 €

3-izb. byt Šancova ulica

466 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 126 m2
 • Cena za m2: 3 698,41 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4943725
Byt sa nachádza na prvom poschodí v sedemposchodovom bytovom dome na ulici Šancová v Bratislave, v mestskej časti Staré Mesto. Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva nachádzajúceho sa v byte a mimo bytu bez podlahovej plochy balkónov je 125,52 m2. Podlahová plocha príslušenstva, ktorá je započítaná do podlahovej plochy bytu je plocha pivničnej kobky o veľkosti 2,59 m2 .. Podlahová plocha príslušenstva, ktorá nie je započítaná do podlahovej plochy bytu je plocha dvoch balkónov. Jeden zo strany Šancovej o ploche 3,40 m2 a druhý na druhej strane bytového domu, smerom do dvora o veľkosti 3,46 m2 .
Byt dispozične pozostáva z troch izieb a príslušenstva. Príslušenstvom je predsieň, šatník, WC,kúpeľňa, kuchyňa, dva balkóny a pivničná kobka.
Byt bol komplexne rekonštruovaný v roku 2019 a 2020.

Byt bol prezentovaný na významnom architektonickom portáli.
Byt je luxusne zrekonštruovaný, pôvodné vybavenie bytu ako drevená podlaha, dvojité okná, radiátory a dvere boli reštaurované.
Podlahy v celom byte okrem chodby, WC a kúpeľne sú pokryté pôvodnými drevenými dubovými parketami, ktoré boli vybrúsené a nalakované (2019). V chodbe na podlahe je liate terazzo. Vo WC a
kúpeľni je na podlahe tzv. microtop (2019). Podlaha v celom byte je na jednej úrovni a prechody medzi miestnosťami sú bezprahové.
Vo WC sú steny a podlaha pokryté náterom microtop do výšky cca 120 cm. Vybavením WC je WC misa so zabudovanou nádržkou v stene a umývadlo. Vo WC je okno do domového svetlíka (2020).
Vybavením kúpeľne je betónové umývadlo potiahnuté microtopom, obmurovaná vaňa a bezrámový sprchový kút (2019).
V kuchyni s jedálňou sa nachádza kuchynská linka na mieru (2020). Vybavením kuchynskej linky je vstavaná rúra, umývačka riadu, nerezový drez, indukčná varná doska a práčka so sušičkou. Nad
indukčnou varnou doskou je príprava na digestor. Na stene nad pracovnou doskou sa nachádza obklad s nerezovou vrstvou.
Okná v celom byte sú pôvodné, dvojité, reštaurované s vymenenými sklami, opatrené pôvodnými reštaurovanými vonkajšími drevenými žalúziami.
Interiérové dvere sú pôvodné, presklenené, reštaurované s vymenenými sklami. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné so šesťbodovým zámkom (2017).
V byte sa nachádzajú 3 vstavané skrine. V izbe susediacej s kúpeľňou je jedna stena zakrytá nábytkovou stenou na mieru, kde jedny z dverí tejto nábytkovej steny tvoria prechod zo spálne do
kúpeľne.
Steny v celom byte sú opatrené hladkou omietkou s farebným náterom (2019).
Byt má vysoké stropy.
Byt je centrálne vykurovaný plynovými kotlami v kotolni bytového domu a vykurovacie telesá sú reštaurované pôvodné liatinové radiátory. Rozvody elektriny a studenej a teplej vody boli vymenené v roku 2019.

Byt sa nachádza v bytovom dome z roku 1940. Bytový dom má 7 nadzemných podlaží a jedno podzemné. Na podzemnom podlaží sa nachádzajú spoločné časti bytového domu a pivničné kobky. Od
prvého nadzemného podlažia vyššie sa nachádzajú byty. Na jednom poschodí sa nachádzajú tri byty.
V bytovom dome sa nachádza 21 bytov. Bytový dom je vybavený jedným výťahom.
Bytový dom je zrekonštruovaný, zateplený , vstupné dvere do domu sú nové, okná na chodbách sú plastové. – V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať na tel.č: 0903 210 582.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty