Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 03. 2023
Zvolenská cesta 2322/39, Banská Bystrica
3B OFFICE - kancelárie s parkovacím miestom v cene
195 €/mes.

3B OFFICE - kancelárie s parkovacím miestom v cene

195 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Kancelárie, admin. priestory
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 18 m2
  • Cena za m2: 10,83 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4943730
3B OFFICE ponúka na prenájom kancelárie s vyhradeným parkovacím miestom v novom obchodno-administratívnom komplexe na Zvolenskej ceste v Banskej Bystrici.

Kancelárie s výmerou 17-18 m2 sú situované na 2. poschodí obchodno-administratívneho objektu s vyhradeným parkovacím miestom pred budovou. Kancelária je vybavená kvalitným osvetlením, dlažbou, elektronickým vrátnikom a pripravené sú káblové rozvody pre internet. Vykurovanie objektu je ústredné, lokálne regulovateľné. Samotný objekt je zabezpečený elektronickým vrátnikom a vnútorným bezpečnostným a informačným systémom.

Spoločné priestory - kuchynka, sociálne zariadenia ženy/muži. Upratovanie spoločných priestorov je zabezpečené. V prípade záujmu klienta je možné dohodnúť aj upratovanie kancelárie.
Bezpečnosť - objekt je chránený bezpečnostnými kamerami a elektronickou protipožiarnou signalizáciou.
Vstup do objektu - časovo neobmedzený, s nepretržitou technickou údržbou (vrátane exteriéru) a 24 hodinovým monitoringom strážnou službou.

ŠPECIFIKÁCIA BUDOVY:
3B Office prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2020, budova má energetický certifikát triedy A a spĺňa všetky požiadavky pre jeho prevádzku vo vyššom štandarde, ktorého zlepšenie (napr. klimatizácia) je možné zabezpečiť po dohode s prevádzkovateľom budovy. Objekt je chránený bezpečnostným systémom (kamery + monitoring strážnou službou), elektronickým protipožiarnym systémom a sprístupnený elektronickým vrátnikom (vstup do priestorov je neobmedzený). V interiéri je pripravený informačný systém pre jednoduchú orientáciu v objekte. V budove sa nachádzajú dve podlažia administratívnych priestorov s 24 kanceláriami a na prízemí s dvoma samostatnými obchodnými priestormi, vrátane sociálnych zariadení. Budova má výbornú dopravnú dostupnosť, pre osobnú aj pre nákladnú dopravu.

LOKALITA:
3B-Office prináša vďaka svojej blízkosti k centru mesta, ľahkej dostupnosti zo všetkých častí mesta a blízkeho okolia benefity pre nájomcov, ktorí môžu ťažiť zo strategickej polohy administratívnej budovy.
Veľkou výhodou je vlastné parkovisko. V okolí budovy sa nachádza dostatočný počet parkovacích miest, ktoré Vám umožňujú pohodlné parkovanie vlastných áut a tiež áut Vašich klientov.

CENA PRENÁJMU je od 195 Eur bez DPH / mesiac.

Detailné informácie a pôdorysy nájdete na www.3b-office.sk

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty