Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 01. 2023
Predné Staré Levice, Levice
Viničný domček s vinicou
80 000 €

Viničný domček s vinicou

Predné Staré Levice, Levice, okres Levice
80 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chalupa, rekreačný domček
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Zast. plocha: 39 m2
  Plocha pozemku: 2082 m2
 • Cena za m2: 2 051,28 €/m²
  ID inzerátu: 4943943
Priamy vlastník ponúka na predaj trojpodlažný vinársky dom s rozsiahlym pozemkom v katastri obce Levice (Staré Levice). Predmet predaja tvorí samotná stavba, rozdelená na časť obytnú- kuchyňa, WC so sprchou, obývacia izba, v podkroví je priestranná spálňa s balkónom, - a pracovnú „vinársku“, teda zázemie a sklad na spracovanie hrozna, tiež pivnicu na uskladnenie a zrenie vína. Dom je stavaný mierne do svahu. Vrchnú časť pozemku tvorí stavba a čistá plocha (pôvodné miesto pre vinič). V spodnej časti sa ešte nachádza réva, je však neudržovaná a vyžaduje starostlivosť. Celkovo sa jedná o rozlohu pozemku 2082m2. Napojené na obecný vodovod a elektriku. Prístup čiastočne spevnenou komunikáciou. Objekt zostane z väčšej časti vybavený, ako je vidieť na fotografiách. Náklady spojené s prípravou zmluvnej dokumentácie a na podanie návrhu na vklad do katastra znáša predávajúci. Náklady na notársku úschovu kúpnej ceny znáša kupujúci, notár bude zaistený. Neplatíte žiadnu províziu RK. Priamy predaj iba priamemu záujemcovi. V prípade viacerých informácií ma kontaktujte. Dohovoríme osobnú prehliadku nehnuteľnosti.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty