Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 01. 2023
Beluša, Považská Bystrica
PREDANÉ! Presvetlený 4-izbový rodinný dom, dvojdom, krásne prostredie, Púchov - Beluša, Cena: Info v
Cena dohodou

PREDANÉ! Presvetlený 4-izbový rodinný dom, dvojdom, krásne prostredie, Púchov - Beluša, Cena: Info v

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 100,4 m2
 • ID inzerátu: 4944338
PREDANÉ - 4-izbový rodinný dom so zastavanou plochou 110 m2, situovaný na rovinatom pozemku o výmere 258 m2. Nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 95 m2 sa nachádza v obci Beluša pri Púchove a je samostatnou prevádzkovou jednotkou dvojdomu.
Obrovským benefitom je lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, ktorá je zároveň na dosah rekreačnej a turistickej oblasti Belušské Slatiny.

DISPOZÍCIA
Dom je s ohľadom na čo najlepšiu funkčnosť a komfort rozdelený na 2 podlažia, pričom sa predpokladá, že prízemie bude jeho spoločenskou časťou a poschodie bude venované odpočinkovým činnostiam či pracovným a študijným aktivitám. Izby sú krásne presvetlené, okná s najväčšou plochou smerujú na severozápad a juhovýchod.

PRÍZEMIE:


obývacia izba s priestorom pre jedálenskú časť a krb / 26,4 m2/ a s prístupom na schodisko vedúce na prvé poschodie, vizuálne prepojená s kuchyňou, ponúka výhľady do okolitej krajiny;
kuchyňa / 12,5 m2/ s oknom, vhodná i pre linku zahŕňajúcu raňajkový/ barový pult;
samostatná toaleta / 2,2 m2/ s umývadlom;
vstupný priestor / 4,0 m2/ s miestom pre šatníky;
vydláždená terasa / 20,5 m2/ na úrovni záhrady / 250 m2/, prístupná z obývacej izby.


POSCHODIE:


3 samostatné izby / 13,0 m2,  12,4 m2, 11,0 m2/ , kde pôsobivá geometria okien dodáva nehnuteľnosti nádych výnimočnosti a zabezpečuje dostatočný prísun prirodzeného svetla;
kúpeľňa / 5,5 m2/ s umývadlom, toaletou, bidetom, vaňou a oknom;
technická miestnosť / 1,6 m2/;
chodba / 4,0 m2/ spájajúca jednotlivé miestnosti, ústi do nej schodisko z prízemia.


TECHNICKÉ A STAVEBNÉ PARAMETRE
Rodinný dom bude odovzdávaný v stave dokončenia „vyšší štandard“, čo okrem iného zahŕňa: položená kvalitná dlažba a dizajnové podlahy, moderný obklad v sociálnych zariadeniach, inštalácia prvotriednej sanity, osadenie interiérových dverí a farebne ladiacich zárubní, pevné vstupné dvere, výborne prevedené schodisko, svietidlá, prípravy pre kuchynskú linku a krb.
Nehnuteľnosť je vyhotovená z tehly Porotherm, strechu tvorí betónová krytina Bramac. Okná z nemeckých profilov Schuco spĺňajú štandardy pre nízkoenergetické rodinné domy. Vykurovanie a ohrev vody zabezpečuje výkonný plynový kotol Buderus. Kúrenie je v celom dome podlahové.
Kombinácia uvedených materiálov zaručuje nízke mesačné náklady na prevádzku rodinného domu.
Inžinierske siete: mestský vodovod, plyn, prípojka nízkeho napätia, betónová žumpa.

EXTERIÉR DOMU
Zhotoviteľ stavby zabezpečil kvalitnú prístupovú cestu, chodník, parkovacie plochy, ploty, terasy. Ďalej svoju činnosť sústredí aj na trávnik, terasu a výsadbu zelene v okolí domu. Súčasťou projektu je i kamerový a zabezpečovací systém.
Prístupová cesta k nehnuteľnosti je súkromná, čo obyvateľom poskytne dostatok súkromia a minimálny pohyb vozidiel v najbližšom okolí.

REALIZÁCIA STAVBY
Stavbu domu zabezpečujú overení dodávatelia s dlhoročnou praxou na stavebnou trhu. Pri projektovaní a realizácii výstavby dbajú na architektonicky zaujímavé, no zároveň praktické prvky, volia kvalitné a overené materiály, pri realizácii stavebných prác dbajú i na najmenšie detaily. I preto sa nimi realizované výstavby rodinných a bytových domov radia medzi obľúbené a vyhľadávané projekty.
V súčasnosti je nehnuteľnosť v štádiu dokončeného prevedenia typu štandard, kolaudácia je naplánovaná na 1. štvrťrok roka 2023.

LOKALITA
Váš nový domov či prenajímaná nehnuteľnosť je vsadená do čarovného prostredia obce Beluša, vzdialenej len pár minút od turistickej a rekreačnej oblasti Belušské Slatiny, osady Čerencové. Tie sú známe liečivými zemito-sírnatými vodnými prameňmi, turistickými chodníkmi rôznej náročnosti aj rozmanitými miestami pre skalné lezenie.
Nehnuteľnosť sa nachádza necelých 5 minút jazdy od cestného privádzača na diaľnicu D1 smer Bratislava – Žilina - Košice, od okresného mesta Púchov je vzdialená len 9 km.

Predávaný rodinný dom je vhodný pre záujemcu, ktorý si chce výhody nového moderného bývania užívať osobne alebo nehnuteľnosť prenajímať.

Naša realitná kancelária je tu pre Vás! Zabezpečíme odpovede na všetky vaše prípadné otázky, nájdete u nás pomoc s administratívnymi i právnymi úkonmi spojenými s kúpou predávanej nehnuteľnosti.

Stav nehnuteľnosti RD4 : dokončená stavba a zariadenie domu do prevedenia štandard, práce vyššieho štandardu sfinalizované do konca roka 2022.

Dostupnosť: k dispozícii ihneď.
Všetky ešte dostupné nehnuteľnosti projektu sú vyznačené farebne.

Cena: Info v Realitnej kancelárii.

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA013296.
Call centrum tel: 0910 86 11 86.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2022
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Terén pozemku: Iný
 • Voda: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu