Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 02. 2023
nemá, Bretejovce
NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI BRETEJOVCE | 742m²
92 000 €

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI BRETEJOVCE | 742m²

92 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • ID inzerátu: 4944745
Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj dva stavebné pozemky v obci Bretejovce, oba o výmere 742m².
Parcela č. 357/45 - REZERVOVANÉ

Parcela č. 357/46 - voľné
>>>VIDEOOBHLIADKU pozemku si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/sjcEAv2o_ew
Obec Bretejovce sa nachádza len 15minút autom od Košíc, hneď za obcou Budimír. Dostupnosť do mesta je veľmi rýchla a ak by ste sa chceli dostať napríklad do Prešova, v blízkosti sa nachádza privádzač na diaľnicu Košice - Prešov. Obec Bretejovce je veľmi maličká obec s približne 400 obyvateľmi, ale to sa teraz určite zmení. V územnom pláne obce je schválená výstavba novej časti, v ktorej mám na predaj 2 stavebné pozemky.
Oba pozemky sa nachádzajú vedľa seba a sú úplne totožné. Majú výmeru 742m² a ideálne rozmery, šírku 22m a dĺžku 34m. Tým, že sú vedľa seba, si môžete dopriať jeden veľký pozemok s výmerou skoro 1500m² alebo si ho môžete kúpiť spoločne s vašim najlepším kamarátom či rodinným prislušníkom. Nie je to samozrejme podmienkou, viete si kúpiť aj 1 pozemok.
K pozemkom budú privedené inžinierske siete ako elektrina, obecná voda, odpad bude riešený formou žumpy. V tejto novej časti budú čoskoro samé novostavby a developer vybuduje na svoje náklady pristupovú cestu, chodníky, osvetlenie a samozrejme aj privedie inžinierske siete. Starosti teda odpadávajú a vy sa môžete plne sústrediť nad výstavbou svojho nového domčeka.
Táto nová časť disponuje cca 40timi novými pozemkami, kde s určitosťou v budúcnosti vyrastie mnoho nových domov a teda tu vznikne úplne nová komunita. Nakoľko sa táto časť nachádza na samom vrchu obce, tak výhľady sú nezameniteľné. To vám však odporúčam vyskúšať na vlastné oči.
Cena jedného pozemku s výmerou 742m² je 92.000 eur (125eur/m², pre platcu dph 125eur + dph). Ak by ste mali záujem o tento krásny pozemok, neváhajte ma konktaktovať na číslo 0911 337 969.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Firemné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu