Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 02. 2023
Pribinova, Zvolen
Predaj 1 izbový byt, 34 m2, Zvolen - Sekier
Cena dohodou

Predaj 1 izbový byt, 34 m2, Zvolen - Sekier

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 34 m2
 • ID inzerátu: 4944890
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 1 izbový byt v panelovom bytovom dome vo Zvolene na Pribinovej ulici č. 53 (v blízkosti servisu Mikona).
Virtuálna prehliadka tu: https://wonderful360world.eu/virtualtour_01/rojik/sekier/index.htm
Dispozičné riešenie: vstupná chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa, obývačka. Z chodby je vstup do kuchyne, obývačky a aj do kúpeľne. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 5 rokmi. Plastové okná, laminátové podlahy, vymenené rozvody vody a elektriky, prerobená kúpeľňa. V kúpeľni sa nachádza vaňa. WC je čiastočne oddelené priečkou.
Technické údaje: Rozloha: 33,68 m2 Poschodie: 1/4 Orientácia: J/V, byt je celý otočený smerom k novej bytovke (ešte vo výstavbe). Bytové domy sú oddelené radom stromov, čo zaručuje súkromie. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou a bol kolaudovaný v roku 2006. V roku 2010 bol kompletne zateplený. V bytovom dome sú k dispozícii kočikáreň, sušiareň, kumbál. Pozemok pod bytovkou je vysporiadaný. Plyn nie je pripojený.
Lokalita: V okolí dobrá občianska vybavenosť, MHD (1 min), Tesco, obchody, reštaurácia, stredná, základná aj materská škola. Bezproblémové parkovanie pri bytovke. Vykurovanie je riešené z Teplárne.
Náklady: Preddavky na elektriku: 36,- eur, Nájom: 88 eur, vrátane upratovacej služby, TV a internet: 22 eur (prostredníctvom služby Skylink, prípadne aj firmou Landom)
Hodnotenie makléra: Jedná sa o pekný 1 izbový byt ako stvorený ako štartovací byt pre mladých ľudí, prípadne lacné bývanie pre starších ľudí. Byt môže predstavovať aj výhodnú investíciu. Momentálne je obývaný spoľahlivou nájomníčkou, ktorá tam býva už 5 rokov a rada by zostala.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Typ konštrukcie: Panelová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty