Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 02. 2023
Radava
predaj novostavby rodinného domu v Radave
199 000 €

predaj novostavby rodinného domu v Radave

199 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Developerský projekt
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 695 m2
 • Cena za m2: 1 326,67 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4944988
Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v Radave. Pozemok na miernom kopci ale s pekným výhľadom a je na okraji časti obce Radava len pár minút od Podhájskej. je presvetlený a je rozdelený na 3 časti. 1 časť- obývačka spojená s kuchyňou a komorou 2- rodičovská miestnosť so spálňou šatníkom a kúpelnou. 3- Detská časť na druhom poschodí 2 izby s vlastnou kúpeľnou a šatníkom kde sa to dá prerobiť na pracovňu. Kúrenie je zabezpečené cez podlahu napojené na tepelné čerpadlo a predpríprava na krb. Dom sa predáva ako holo dom s možnosťou úpravy jednotlivých priečok. výstavba sa začne na jar 2023 predpokladaný termín ukončenia je jeseň 2023: V prípade otázok na tento dom mi zavolajte na T.č. 0908 037 333

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu