Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 02. 2023
Bernolákova, Trenčín
Rodinna vila na predaj 007-12-PAILa
Cena dohodou

Rodinna vila na predaj 007-12-PAILa

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 200 m2
  Plocha pozemku: 675 m2
 • Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4945157
007-12-PAILa
Ponúkame Vám na predaj rodinnú vilu v pôvodnom stave postavenú v 30-tich rokoch. Vila sa nachádza v Trenčíne na pozemku s rozlohou 675m2. Podlahová plocha vily je 200m2 s tým, že podkrovie sa dá prerobiť na obytné čím sa zväčší podlahová plocha na približne 350m2. Vila pozostáva z troch veľkých izieb, kuchyne so špajzou, dve chodby, kúpeľňa, wc, podkrovie a pivnice. Výška izieb je 3,3 m. Kúrenie je plynové a podlahy sú drevené parkety a okná sú tiež drevené. Strešná krytina je škridla. Vila je napojená na všetky is (voda, elektrina, plyn) Nehnuteľnosť si vyžaduje rekonštrukciu. Dom je čiastočne podpivničený. Pozemok je rovinatý. V okolí je kompletná občianska vybavenosť a nachádza sa v tichej lokalite.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv, vypracovanie zmluvy. V prípade záujmu o kúpu domu ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 723 803

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty