Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 01. 2023
Sústružnícka ul. 1370/5, Komárno, Komárno
DUPOS - Dražba 2-izbového bytu - Komárno - 1. kolo
42 500 €

DUPOS - Dražba 2-izbového bytu - Komárno - 1. kolo

Sústružnícka ul. 1370/5, Komárno, Komárno, okres Komárno
42 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Plocha pozemku: 510 m2
 • Cena za m2: 83,33 €/m²
  ID inzerátu: 4945522
Predmetom dražby je 2-izbový byt č. 3 na 1. poschodí vo vchode č. 5, bytového domu so súp. č. 1370, na parc. č. 5884, na ul. Sústružnícka č. 5, v Komárne, k. ú. Komárno, so spoluvlastníckym podielom 5763/163039 na spoločných častiach a zariadeniach domu

Obytný dom v ktorom sa predmet dražby nachádza je murovaný, vodorovné konštrukcie sú monolitické železobetónové, dom je so šikmou sedlovou strechou, s oplechovaním. Podlahy v spoločných vstupných priestoroch sú z keramickej dlažby, na chodbách ako aj schodiskách sú podlahy z povrchovou úpravou terazzo. Vstupné dvere sú jednokrídlové oceľové, so zasklením. Omietky vnútorných stien sú vápenné hladké, čiastočne s olejovým náterom od výšky 150 cm, vonkajšia povrchová úprava obvodových stien je zateplená kontaktným tepelnoizolačným systémom s farebnou tenkovrstvou omietkou. Strecha bytového domu zrealizovaná v rámci komplexnej obnovy bytového domu, zateplená a zrealizovaná nová, pálená krytina typ Tondach. Objekt je vybavený vnútorným rozvodom vody, kanalizácie, plynu a elektriky. Vykurovanie a ohrev TÚV je z diaľkového centrálneho zdroja, ako aj lokálne plynovými kotlami a ohrievačmi pre každý byt samostatne. Proti atmosférickým poruchám je nehnuteľnosť chránená bleskozvodom. Bytový dom má 4. nadzemné podlažia a suterén. V suteréne bytového domu sa nachádzajú spoločné priestory. V nadzemných podlažiach sa nachádzajú po 3 až 4 byty na každom podlaží. V bytovom dome nie je výťah.

Bytový dom bol daný do užívania v roku 1954.

Spoločnými časťami bytového domu sú: časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť a sú určené pre spoločné užívanie. Sú to najmä: základy domu, strecha, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodiská, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie, zvislé nosné konštrukcie, ktoré sú nevyhnutné pre jej podstatu a bezpečnosť.

Spoločnými zariadeniami bytového domu sú: zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, že sú umiestnené mimo tohto domu.

Podiel bytu na spoločných častiach a spoločných zariadeniach bytového domu je: 5763/163039

Predmet dražby je v pôvodnom, nezrekonštruovanom stave. Okná boli vymenené za plastové s izolačným dvojsklom. Byt pozostáva, z dvoch obytných miestností, zo vstupnej predsiene(chodby), kuchyne, kúpeľne a WC.


Na predmete dražby je zriadené vecné bremeno práva doživotného bývania a užívania zo dňa 29.06.2020 - po vzniku záložného práva Slovenskej sporiteľne ako navrhovateľa dražby. Vecné bremeno sa viaže na vec - nehnuteľnosť, nebude po dražbe z LV vymazané (vecné bremeno je zohľadnené v znaleckom posudku, teda vo vyvolávacej cene.


Predmet dražby sa draží ako stojí a leží.


Informácie o dražbe:


číslo dražby: DD 51/2022

predmet dražby: 2-izbový byt


dátum konania dražby: dňa 09.03.2023
čas konania dražby: 10:00 hod.
Miesto konania dražby: Penzión Artin, Svätourbanská 37, 949 01 Nitra, salónik


Najnižšie podanie: 42 500 eur
Dražobná zábezpeka: 10 000 eur

Číslo účtu: Var. symbol: 512022

termín prvej obhliadky: dňa 20.02.2023 o 13:30
termín druhej obhliadky: dňa 27.02.2023 o 13:30 hod.

Cena stanovená znaleckým posudkom: 42 500 eur

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty