Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 12. 2022
Zvolenská Cesta, Banská Bystrica
Pozemok investičná príležitosť rovinatý 6780 m2 Banská Bystrica
1 €

Pozemok investičná príležitosť rovinatý 6780 m2 Banská Bystrica

1 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Komerčná zóna
  • Plocha pozemku: 6780 m2
  • Cena za m2: 0 €/m²
    ID inzerátu: 4946322
Delta Property ponúka na predaj slnečný, rovinatý pozemok s rozlohou 6780 m2. Nachádza sa v obci Banská Bystrica na ulici Zvolenská cesta. Jedná sa o ,,C" parcelu vedenú ako trvalý trávny porast. Šírka a dľžka parcely je cca 30 m x 270 m.

K dispozícii máme aktuálnu územnoplánovaciu informáciu- regulatív PO 01 a PS 01.

IS- elektrika, voda a kanalizácia na hranici, v prípade záujmu vybavíme st. povolenie.

Prístup- na pozemok priamo z asfaltovej cesty.

Jedná sa o investičnú príležitosť na výstavbu:  zariadenia - obchodné, sociálnej a zdravotnej starostlivosti, nevýrobné služby,  administratívne budovy podnikov a firiem, objekty a zariadenia prechodného ubytovania a športové zariadenia, zariadenia bankovníctva a peňažníctva, zariadenia občianskej vybavenosti, alebo športová vybavenosť, zariadenia verejného stravovania a zábavné podniky, zariadenia kultúry, osvety, nevýrobné služby, fotovoltaické zariadenia umiestnené na strešnej konštrukcii alebo obvodovom plášti stavieb, parkovacie miesta a garáže slúžiace potrebe funkčného využitia, športové a telovýchovné plochy, objekty a zariadenia, relaxačno-oddychové plochy, objekty a zariadenia.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu