Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 03. 2023
Komárno, Komárno
Exkluzívne na predaj pekný veľký 1 izbový byt s balkónom, centrum, Komárno
59 990 €

Exkluzívne na predaj pekný veľký 1 izbový byt s balkónom, centrum, Komárno

59 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 35 m2
 • Cena za m2: 1 714 €/m²
  ID inzerátu: 4951477
Ponúkame na predaj veľký 1 izbový byt s balkónom vo vynikajúcej lokalite, v tesnej blízkosti centra mesta. Byt je jedným z najväčších vo svojej kategórii, má 35m2. Prešiel pred pár rokmi čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli vymenené okná, ktoré sú plastové, s osadenými vonkajšími žalúziami, podlahy na chodbe, v kuchyni a v kúpeľni sú z keramickej dlažby, v izbe je plávajúca podlaha. Kuchynská linka je tiež nová. V kúpeľni je vaňa. Veľkou vzácnosťou tohto bytu je priestranný balkón so strieškou a bočným chránením. Dokonale si tu tak môžete vychutnať relax v súkromí. K bytu prináleží aj priestranná komora nachádzajúca sa na poschodí vedľa bytu. Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza je zateplený, okolie je pekne udržiavané. Susedia sú slušní, lokalita bezpečná a do centra mesta prejdete peši za pár minút. Na pár metrov máte aj potraviny, či poštu. Režijné náklady sú nízke, čo určite oceníte. Byt je čistý, udržiavaný, vhodný k okamžitému nasťahovaniu.  Byt sa predáva aj so zariadením. Parkovať je možné hneď pri dome. Pre viac informácii si pokojne dohodnite obhliadku.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty