Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 03. 2023
Bratislava I - Staré Mesto
VÝBORNÁ PONUKA! FORMA SPOLUVLASTNÍCTVA APARTMÁNU V DUBAJI
Cena dohodou

VÝBORNÁ PONUKA! FORMA SPOLUVLASTNÍCTVA APARTMÁNU V DUBAJI

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: 1 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 33 m2
  • ID inzerátu: 4954423
Chcete vlastniť nehnuteľnosť v Dubaji a nemáte dostatok financii? Ponúkame Vám výnimočnú príležitosť spolupodieľať sa na kúpe nehnuteľnosti formou podielu už od 5.000€. Dá sa kúpiť aj celý apartmán už od 180.000€. Máme možnosť predstaviť Vám nové moderné financovanie pomocou tokenov.
Ponúkame Vám na predaj zariadené apartmány s parkovacím miestom.

MOŽNOSŤ VÝBERU ZO ŠIESTICH APARTMÁNOV:
-APERIRE 90,2m2
-BONUM 76m2
-CELESTIS 76,32m2
-DEMANIO 33,17m2
-ELIGERE 33,25m2
-GUYON 30,07m2

Môžete tu nájsť:
bazény, saunu, fitness, kino, joga zónu
krištáľová lagúna s plážou (voda z Chile a biely piesok z Maldív)
Boulevard s palmami, kaviarňami, reštauráciami a inými obchodmi
Výhody:
3 minúty od dostihovej dráhy Meydan
5 minút od budúceho najväčšieho obchodného strediska na svete Meydan One Mall
5 minút od najväčšej lyžiarskej zjazdovky na svete
10 min centrum Dubaja
15 minút od letiska
20 min od Palm Jumeirah
v pláne je výstavba linky metra so stanicou v blízkosti apartmánu, ktorá bude spájať dubajské medzinárodné letisko s letiskom Al Maktoum

V prípade záujmu vám vieme sprostredkovať obhliadku priamo v Dubaji. Máme tam nepretržite k dispozícii nášho kolegu, ktorý vám nehnuteľnosť po predchádzajúcej dohode rád ukáže.

PREČO JE DUBAJ SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ?
Mesto neobmedzených možností. Je to multikultúrna metropola, ktorá sa rozrástla na globálne centrum , ponúka množstvo zážitkov, nakupovanie na svetovej úrovni a gastronomickú kuchyňu. Cestovný ruch v Dubaji zažíva v priebehu posledných rokov obrovský rast. Práve preto prilákal množstvo investorov z celého sveta.
VÝHODY:
-PRIAMY LET Z EÚ/ BRATISLAVA/
- BEZPEČNOŤ
Dubaj a Spojené arabské emiráty sa radia medzi svetovo najbezpečnejšie destinácie pre život. Dubaj je miesto s nízkou mierou kriminality, násilné trestné činy sa vyskytnú veľmi zriedka.
-EKONOMICKÝ RAST A STABILITA
V Dubaji je ekonomika stabilná a neustále rastie. Aj z tohto dôvodu je pre mnohých investorov veľmi atraktívnou destináciou. Zaujímavosťou Dubaja je aj to, že všetky čísla a štatistiky naznačujú, že Dubaj bude mať v najbližších rokoch trvalý ekonomický rast. Ekonomika Abú Dhabí, ktorá je bohatá na ropu, prešla nedávnymi ropnými krízami bez väčších problémov. Dubaj prekvital a stal sa šampiónom plánovania a ekonomického rastu v regióne MENA. Dubaj priťahuje každoročne vysoký objem zahraničných investícií.
- REGULOVANÝ TRH
Trh s nehnuteľnosťami v Dubaji bol vyhodnotený ako najtransparentnejší na Blízkom východe a v severnej Afrike. Trh je aktuálne na vrchole bez známok spomalenia. Vďaka novým a revidovaným iniciatívam a nariadeniam vlády sa stále zlepšuje transparentnosť trhu. Všetky údaje o nehnuteľnostiach sú verejne dostupné vďaka novej iniciatíve Dubajského pozemkového oddelenia (DLD).
-VYŠŠIE CENY A VÝNOSY Z PRENÁJMU NEHNUTEĽNOSTÍ
Dubaj ponúka lepšie výnosy z nehnuteľností než populárne mestá ako New York alebo Londýn. S hrubým výnosom z prenájmu medzi 6 – 10 % a priemernou návratnosťou 7,5 % sú ceny nehnuteľností v Dubaji tiež konkurencieschopné v porovnaní s inými významnými metropolami, ako sú napr. New York, Londýn, Hong Kong, Paríž či Singapur.
-PRÍJEM OSLOBODENÝ OD DANE
Život oslobodený od daní je v Dubaji realita. Dubaj poskytuje príležitosť zveľadiť svoje bohatstvo bez platenia daní. Nie je veľa krajín, ktoré takúto možnosť umožňujú.
-POČASIE
Slnečné počasie je v Dubaji na dennom poriadku. Sú tu len dve ročné obdobia, leto a zima. V letných mesiacoch sa teplota vyšplhá na horúcich 40 ºC. V zimných mesiacoch sa teplota pohybuje okolo 25 ºC. Z tohto dôvodu mnohí využívajú Dubaj ako únik za teplom v zime.
- VYSOKÁ ŽIVOTNÁ ÚROVEŇ
Dubaj sa nachádza snáď v každom zozname najluxusnejších miest sveta. Toto mesto má povesť pompézneho životného štýlu, ktorý sa nepodobá ničomu inému na svete. Dubaj však nie je len o prepychu, je to destinácia životného štýlu, ktorý definuje luxus so všetkým, čo by ste si mohli priať.
-POLOHA
Dubaj je najväčší zo siedmich emirátov. Nachádza sa uprostred Spojených arabských emirátov a má strategickú polohu. Väčšina letov zo Spojených arabských emirátov trvá približne štyri hodiny (alebo menej) do všetkých hlavných obchodných centier v regióne MENA.
-INFRAŠTRUKTÚRA
Infraštruktúra je v Dubaji prvotriedna. Dubajská vláda investovala miliardy do transformácie mestskej dopravnej infraštruktúry, aby podporila celkový ekonomický rast, a najmä rast priemyslu. V Dubaji nájdete infraštruktúru a mestské plánovanie na svetovej úrovni. Mesto sa tiež snaží meniť sa na inteligentné a udržateľné mesto.
Dubaj priťahuje každoročne vysoký objem zahraničných investícií. Vďaka týmto faktorom je Dubaj mesto, ktoré vytvára množstvo príležitostí pre investorov do nehnuteľností, ktorí chcú využiť prekvitajúci trh s nehnuteľnosťami v Dubaji.
Výstavba dokončená prvý kvartál 2023.

Nový fenomén: Investovanie do realít poháňané blockchainom
Investovanie do realít prostredníctvom blockchainu otvára dvere aj menším investorom po celom svete.
Nehnuteľnosti sú jedným z najbezpečnejších investičných sektorov. Pre ich vysokú cenu je však dostupnosť niektorých z nich pre veľkú časť populácie čoraz zložitejšia. Trh s nehnuteľnosťami však mení nový fenomén - tokenizácia. Investovanie do realít sa tak otvára aj menším investorom, študentom a širokej verejnosti.

Už za 5.000€ si môžete zakúpiť podiel na apartmáne a následne využívať výhody držiteľa NFT tokenu:
- vycestovanie do apartmánu na 5-7 nocí v určenom období 1x za dva roky
- v prípade nevyužitia svojho nároku môže poslať za seba len blízku rodinu
-majiteľ tokenu preberá zisk z krátkodobého aj dlhodobého prenájmu
- nárast tokenu v závislosti od rastu hodnoty apartmánu
- možnosť využiť iný apartmán v prípade, že je obsadený
- možnosť predaja apartmánu za trhovú cenu, ak 39 tokenov bude hlasovať za predaj/ zvyšným 21 majiteľom tokenov bude ponúknutá alternatíva/
- rezervácia apartmánu pomocou Whatsapp Chatbota

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Počet izieb/miestností: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty