Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 03. 2023
Púpavová, Bratislava IV - Karlova Ves
IHNEĎ VOĽNÝ 3-IZB. BYT, PÔVODNÝ STAV, LÍŠČIE ÚDOLIE, PÚPAVOVÁ UL.
163 900 €

IHNEĎ VOĽNÝ 3-IZB. BYT, PÔVODNÝ STAV, LÍŠČIE ÚDOLIE, PÚPAVOVÁ UL.

163 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 63,45 m2
 • Cena za m2: 2 583,14 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4957616
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izbový byt v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite mestskej časti Karlova Ves na ulici Púpavová. Nachádza sa na zvýšenom prízemí 4-podlažného bytového domu bez výťahu.

Samotný byt je v úplne pôvodnom stave vrátane drevených okien. Pozostáva z troch obytných miestností, samostatnej kuchyne, kúpeľne s vaňou a oddelenie toalety. Byt nedisponuje balkónom ani loggiou. Momentálne je neobývaný, k odovzdaniu bude vyprataný a pripravený k rekonštrukcii podľa predstáv nového majiteľa.
Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Je zateplený, vstupná brána na čip, spoločné priestory sú čisté a udržiavané. Keďže ide o 4-podlažný bytový dom, vo vchode sa nachádza malý počet bytov čo dotvára príjemnú a komornú atmosféru.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* lokalita: Púpavová ulica; Bratislava - Karlova Ves
* poschodie: zvýšené prízemie/3
* celková plocha bytu: 63,45 m2
* podlahová plocha bytu: 61,29 m2
* pivničná kobka: 2,16 m2

LOKALITA A OKOLIE:
Byt a bytový dom sa nachádzajú v tichej oblasti mestskej časti Karlova Ves. V blízkosti je zastávka MHD asi 3 minúty od vchodu – linka č. 4,5,6,9. Neďaleko je Park SNP, les, či kúpalisko Rosnička. Okolie ponúka aj občiansku vybavenosť – menšie nákupné centrum/pošta, bankomaty, kaderníctvo, reštaurácie, Terno/, stredná, základná a materská škola, lekáreň, zubná klinika a pod.

CENA: 163.900,-EUR
V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra.
Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas!

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.
Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v 1.BCR REALITY s.r.o. uverejnených na: https://www.1bcr.sk/1bcr-licitacia

ID: 81807340

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty