Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 03. 2023
Ružomberok
Novostavba – bungalov na predaj v Nižnom Matejkove – Ružomberok
215 000 €

Novostavba – bungalov na predaj v Nižnom Matejkove – Ružomberok

215 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 126 m2
  • Cena za m2: 1 706,35 €/m²
    ID inzerátu: 4958721
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj novostavbu domu v Ružomberku v časti Nižné Matejkovo. Je to výborná príležitosť pre rodinu, ktorá hľadá čisté a zdravé prostredie, obklopené lesmi a to všetko LEN do 10 minút od Ružomberka.

Novostavba rodinného domu je v stave holodomu – skvelá príležitosť pre každého – dokončiť si novostavbu podľa vlastných predstáv – páčili by sa vám drevené podlahy, alebo vinylové, alebo škrabané omietky, či kamenné obklady? Hnedé, alebo zelený keramický obklad v kúpeľni? Kachľový krb menší, alebo väčší, alebo mastencová pec? Bývanie si dokončíte podľa vašich predstáv a snov.

A teraz sa poďme pozrieť na technické parametre. Vykurovanie v dome je kombinované: PODLAHOVÉ – infrakúrenie, príprava na krb. Nehnuteľnosť má zastavanú plochu o výmere cca 126 m2. Okná sú plastové od nemeckej značky Salamander, stavba má sadrokartónové stropy. Postavený je z poctivej tehly, stavba je zateplená 20 cm polystyrénom, strecha je sedlová so škridlou značky Bramac. Na pozemku o výmere 729 m2 sa nachádza studňa hlboká 17 m. Bungalov nemá vyhotovený energetický certifikát.

Nehnuteľnosť pozostáva z troch samostatných spálni, samostatného WC, kúpeľne, denných priestorov.
Nižné Matejkovo je ideálna lokalita na strednom Slovensku – blízko všade a pritom si viete zachovať maximálne súkromie. Raj pre hubárov, sú tu cyklotrasy, turistika…

Cez pozemok tečie potok – tečúca voda na pozemku znamená peniaze, alebo rybník : ) – v lese, pár minút od veľkomesta, v čistom prostredí, na rovinatom pozemku s potokom – NAJKRAJŠIE a veľmi vyhľadávané BÝVANIE.

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI:
– prostredie,
– dostupnosť,
– novostavba bungalovu,
– holodom.

Nehnuteľnosť voľná IHNEĎ.
Video obhliadka je k dispozícii.

Zaujala vás táto príležitosť?
Volajte na číslo 0914 14 55 45 Ing. Patrícia ZVOLENSKÁ vám veľmi rada pomôže a poradí.

Naša firma vám je k dispozícii v právnom poradenstve, príprave zmlúv, PREPISE ENERGIÍ a aj v prípade hľadania možnosti FINANCOVANIA. Firma ILP svojím klientom zároveň vie poradiť s prerobením priestoru novej nehnuteľnosti, s jej predbežným rozpočtom a s VÝSTAVBOU RODINNÝCH DOMOV.
Ceny nehnuteľností sú stanovené priamo majiteľmi a naše uvedené ceny zahŕňajú provízie s kompletným servisom spojeným so zmenou bývania.

Viac fotiek, ďalšie nehnuteľnosti a informácie o našej firme nájdete na našej webovej stránke
www.ilp.sk.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty