Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 03. 2023
Drotárska cesta, Bratislava I - Staré Mesto
VEĽKOMETRÁŽNE BYTY V HORSKOM PARKU BRATISLAVA
Cena dohodou

VEĽKOMETRÁŽNE BYTY V HORSKOM PARKU BRATISLAVA

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 150 m2
 • ID inzerátu: 4960522
LUXUSNÉ VILY V HORSKOM PARKU BRATISLAVA
Projekt 6 moderných rezidencií v lukratívnej rezidenčnej oblasti vznikol pre ľudí, ktorí nemajú radi kompromisy, vyžadujú nadštandardné bývanie obklopené zeleňou s ideálnou dostupnosťou a zároveň túžia po exkluzívnom bývaní s najvyššou mierou ochrany súkromia. Byty sú navrhnuté pre ľudí s osobitým životným štýlom. Dômyselná architektúra rešpektuje okolitú zeleň a disponuje bytmi najvyššej kategórie, plnými svetla a priestoru. Na veľkorysých terasách si môžete vychutnať panoramatický výhľad na mesto a okolie. V uzatvorenom areáli je dostatok parkovacích miest nielen v garážach, ale i v okolí rezidencií. Celý komplex je systematicky monitorovaný kamerami a o zeleň sa stará profesionálny záhradník.

Horský park je bezpochyby jedna z najlukratívnejších častí Bratislavy. Nie je prehustená zástavbou a poskytuje očarujúci výhľad na všetky svetové strany. Príroda Horského parku a susediace centrum hlavného mesta prispieva k najvyššej miere komfortu a robí túto lokalitu veľmi žiadanou.

Komplex nadštandardných mestských rezidencií je umiestnený do kopcovitého terénu, čo poskytuje vysokú priestorovú kvalitu a zdôrazňuje dokonalé architektonické stvárnenie.

Bezpečné a chránené luxusné bývanie pre tých najnáročnejších. Celý rezidenčný komplex je oplotený a z dôvodov ochrany súkromia klientov nepretržite strážený strážnou službou 24 hodín 7 dní v týždni.

Projekt ôsmich luxusných mestských rezidencií tvorí nadčasový architektonický koncept. Komfort bývania je vytvorený sofistikovanými riešeniami a použitím materiálov na vysokej úrovni. Jednoduchý dizajn rezidencií s vyváženým tvaroslovím ozvláštňuje jemné zalomenie strechy. Architekti pracovali s premyslenou kompozíciou okien, aby exkluzívne byty poskytovali maximum svetla.

V letnom období je možné každý byt pripojiť na centrálny chladiaci systém. K celkovej pohode bývania prispieva aj kultivované prostredie vytvorené záhradnými úpravami, o ktoré sa stará profesionálny záhradník.

Projekt ponúka jedinečné bývanie aj pre tých najnáročnejších. Vychutnajte si kľud, bezpečie a pocit komfortného bývania.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Balkón: Áno
 • Lodžia: Áno
 • Terasa: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty