Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 03. 2023
Slepčany
Rodinný dom s pozemkom 1713 m2 v obci Slepčany, okr. Zlaté Moravce
74 990 €

Rodinný dom s pozemkom 1713 m2 v obci Slepčany, okr. Zlaté Moravce

74 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Plocha pozemku: 1713 m2
 • Cena za m2: 43,78 €/m²
  ID inzerátu: 4960943
Predstavujeme Vám ponuku sedliackeho rodinného domu, ktorý si noví majitelia vedia zveľadiť podľa svojich predstáv s možnosťou využitia na bývanie, chalupu alebo víkendový domček. Dom sa nachádza v tichej časti obci Slepčany na rozsiahlom pozemku o celkovej rozlohe 1713 m2.

Predná časť domu prešla čiastočnou rekonštrukciou vrátane výmeny okien za plastové, ako aj výmenou elektrických rozvodov. Dom je vykurovaný plynovým kúrením alebo pieckou na tuhé palivo, nájdeme tu aj prípravu na inštaláciu krbových kachlí.

Predná časť pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývacej izby, spálne a kúpeľne so sprchovým kútom. Zadná časť domu s 2 priechodnými izbami je v pôvodnom stave, tiež prešla výmenou všetkých okien za plastové.

V dome je zavedená elektrina, plyn a obecná voda. Odpad je riešený trativodom, pri dome je priestor vhodný na inštaláciu žumpy.

Internet je riešený bezdrôtovo, so stabilným signálom.

Dom je tehlový, základy sú z kameňa, strecha domu je pôvodná škridlová. Na pozemku sa nachádza funkčná studňa.

Dom stojí na peknom slnečnom, rovinatom pozemku so záhradou o výmere 1713 m2. Veľkou výhodou je mierne vyvýšená poloha celého pozemku voči okoliu, čo zaisťuje úplnú ochranu voči povodňovým vodám. Nehnuteľnosť je mimo hlavnej cesty, v tichej lokalite, s asfaltovou prístupovou cestou.

Slepčany ako obec disponujú všetkou základnou občianskou vybavenosťou – škola, škôlka, potraviny. Dostupnosť do Vrábel je 9 km, do Zlatých Moraviec 10 km, k najbližšiemu zjazdu na diaľnicu R1 necelých 5 km.

Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vypracovaný.

Ak Vám táto ponuka zaujala, dohodnite si termín obhliadky rodinného domu na telefónnom čísle 0903 043 777 alebo prostredníctvom e-mailu furka.juraj@micikovapartners.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet
 • Plyn: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty