Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 03. 2023
Komárno, Komárno
Na predaj krásna záhrada s chatou, Komárno
67 000 €

Na predaj krásna záhrada s chatou, Komárno

67 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Záhradná chatka
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 36 m2
  Zast. plocha: 36 m2
  Plocha pozemku: 480 m2
 • Cena za m2: 1 861,11 €/m²
  ID inzerátu: 4961601
Ponúkame na predaj veľmi peknú záhradu so záhradnou chatou v okrajovej časti Komárna. Záhrada má výmeru takmer 480m2, je na rovinatom pozemku, v záhradkárskej oblasti. Na pozemku je postavená veľmi pekná drevená záhradná chata s terasou, s výmerou 36m2. Záhradná chata poskytuje úplne všetok komfort, ktorý potrebujete na dokonalý odpočinok a relax. Vo veľkej obytnej miestnosti sa nachádza pekná kuchynská linka, jedálenská časť a obývacia časť. Súčasťou chaty je aj pekná kúpeľňa so sprchou a wc. Súčasťou vybavenia je aj klimatizácia a poplašné zariadenie. Chata je napojená na elektrinu, vodovod z vlastnej studne, kanalizácia je zaústená do žumpy. Všetko vybavenie spĺňa nároky aj na dlhšie prebývanie. Na pozemku je tiež menšia garáž na uskladnenie záhradného nábytku alebo bicyklov, čerpadlo je tiež elegantne zabudované v plechovom sklade. Pred záhradou je vybudované miesto na parkovanie. Lokalita je tichá, prostredie čisté a príjemné.Pri rýchlom jednaní možná dohoda na cene.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty