Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 04. 2023
Trenčianske Jastrabie
Nová cena! Na predaj novostavba rodinného domu v obklopení prírodou v obci Trenčianske Jastrabie
219 990 €

Nová cena! Na predaj novostavba rodinného domu v obklopení prírodou v obci Trenčianske Jastrabie

219 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 95 m2
  Plocha pozemku: 300 m2
 • Cena za m2: 2 315,68 €/m²
  ID inzerátu: 4966363
Ak túžite bývať obklopení prírodou, no stále mať na dosah rušnejšie mesto, táto ponuka by mohla byť tá pravá pre Vás. Vaše sny naše reality Vám ponúka na predaj tehlový rodinný dom skolaudovaný 10/2022 v obci Trenčianske Jastrabie. Nachádza sa v časti obce s výstavbou rodinných domov tiež označovanej ako "Nové Hôrky". K rodinnému domu vedie komunikácia, ktorá sa v blízkej dobe bude asfaltovať. Jednou z výhod je, že priamo pred nehnuteľnosťou môžu parkovať až tri autá.

Pozemok na ktorom dom stojí ma 300m2 čo je prijateľná veľkosť ak chcete dostatočný priestor pre relax a zábavu, ale nechcete mať príliš veľa práce s obrovskou plochou s ktorou prichádza i viac starostí s potrebnou údržbou. Konkrétny pozemok ponúka veľkú vydláždenú časť na ktorom sa nachádza sedenie, no rovnako tak i priestrannú trávnatú plochu. Nájdete tu i praktický záhradný domček do ktorého umiestnite všetko od záhradného náradia, kosačky, až po gril a podobné záležitosti. Príjemný tieň počas slnečných dní zabezpečí vkusná pergola, ktorá disponuje osvetlením. Dotiahnutá je elektrina i prívod vody. Po okrajoch pozemku sú vybudované vodné zábrany.

Dispozične nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej chodby na ktorej je praktická vstavaná skriňa a botník. Po pravej strane oko každého milovníka estetiky poteší nádherná kúpeľňa s klasickou vaňou i sprchovým kútom. Najväčšie prekvapenie tejto kúpeľne je, že vyhrievaná je okrem podlahy i dlažba priamo v sprchovom kúte, čo je napríklad po dlhej prechádzke v okolitej prírode veľmi príjemné. Okrem vyššie spomenutého je tu i dostatočný priestor pre práčku a úsporný kotol značky Immergas. Srdcom domu je bezpochyby priestranná obývačka spojená s kuchynskou časťou. Rohová kuchynská linka v atraktívnom farebnom prevedení disponuje vstavanými spotrebičmi Bosch - umývačka riadu, chladnička s mrazničkou a digestorom značky Klarstein. Varná doska je indukčná. Súčasťou sú i tri samostatné izby - spálňa, z ktorej je rovnako ako z obývacej časti výstup na terasu a dve ďalšie izby, ktoré môžu nájsť využitie ako detské izby, pracovňa či šatník. V dvoch izbách nájdete i veľké vstavané skrine.

Strecha je zateplená 35cm striekanou izoláciou. Medzi ponúkaným domom a druhou časťou tohto dvojdomu je 35cm hrubý múr, následne 15cm akustická pena a opäť 35cm múr. Okná disponujú vonkajšími hliníkovými žalúziami. Bezpečnosť zabezpečuje okrem bezpečnostných vstupných dverí i kamerový systém, ktorý je prepojený priamo aplikáciou s mobilným zariadením. Do tejto časti obce je dotiahnutá i optika a momentálne sa rieši priame napojenie na jednotlivé domy v ulici. Veľkou výhodou pre budúcich majiteľov je, že celá stavba je ešte dva roky v záruke. Rovnako sú v záruke i súčasti domu ako pergola a niektoré zariadenie nehnuteľnosti. Náklady na prevádzku domu sú viac ako priaznivé - 90eur mesačne. Približne každé tri mesiace sa vyprázdňuje 12,9 kubíková žumpa - tu sú náklady 30-60eur za každé čistenie. Dom je pripravený na plnohodnotné využívanie so všetkými jeho súčasťami.

Ak Vás naša ponuka zaujala kontaktujte maklérku:

Michaela Vlniešková
0944 220 234
vlnieskovamichaela@gmail.com

____________________________________________________
Pri rozhodovaní Vám pomôžu i finanční špecialisti v našej realitnej kancelárií, ktorá dlhodobo spolupracuje so všetkými bankovými inštitúciami. Priamo u nás v kancelárii Vám zodpovieme všetky otázky ohľadom spôsobov financovania kúpy Vami vybranej nehnuteľnosti. Nájdeme ten správny spôsob priamo pre Vás.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2022
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet terás: 1
 • Predzáhradka: Áno
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty