Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 03. 2023
Rovniankova, Bratislava V - Petržalka
AGENT.SK | Predaj garsónky s lodžiou a pivnicou v Petržalke
114 900 €

AGENT.SK | Predaj garsónky s lodžiou a pivnicou v Petržalke

114 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Garsónka
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 29 m2
 • Cena za m2: 3 962,07 €/m²
  ID inzerátu: 4969594
Pozrite si videoprehliadku https://youtu.be/nNOJdijubzM alebo virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=FVrDiipGfZB garsónky, ktorú ponúka exkluzívne na predaj realitná kancelária AGENT.SK

Osobnú obhliadku s vami ochotne vykoná realitný agent, Róbert Posolda +421911502745, ktorý vám poskytne aj ďalšie informácie o garsónke.

Výhodou kúpy tejto garsónky je aj poloha a pripravovaná električková trať pri dome z opačnej strany ako je orientovaná garsónka. V praxi to znamená, že možný hluk od električiek sa nebude prenášať do tejto garsónky. Už v roku 2024 sa bude možné dostať do mesta iba s 5 zastávkami električky v Petržalke, pričom 6 zastávka bude Šafárikovo Námestie a pravdepodobne aj pripravovaná zástavka v Eurovea City.

Garsónka sa nachádza na 5. poschodí v 12. poschodovom panelovom bytovom dome s východnou orientáciou. Bytový dom disponuje 2 výťahmi. Dispozícia bytu pozostáva z jednej obytnej miestnosti s kuchynským kútom a príslušenstva, ktorým je predsieň, kúpeľňa spojená s WC a lodžia. Podlahová plocha garsónky s pivnicou má výmeru 24,19 m2 bez plochy lodžie, ktorá je o výmere 4,8 m2. Spolu 29 m2.

Na tepelne zaizolovanej a zasklenej lodžii plastovými oknami sú, ako prvok tienenia, namontované interiérové žalúzie. Garsónka sa predáva aj s pivnicou, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu. Spolu s bytom sa nadobúda aj podiel na pozemku pod bytovým domom. Garsónka je zariadená nábytkom a spotrebičmi. Vo vstupnej chodbe bytu sa nachádza domový telefón, stôl so stoličkami a chladnička s mrazničkou.

Obytná miestnosť ponúka veľkorysý úložný priestor v roll door skrini pozdĺž celej steny izby. Zariadená je manželskou posteľou, TV a vnútornou klimatizačnou jednotkou. Kuchynský kút, nachádzajúci sa v izbe, tvorí priestranná kuchynská linka s drezom vodovodnou batériou a elektrickou dvojplatničkou. Kúpeľňa je spojená s WC. Nachádza sa v nej vaňa, umývadlo, zrkadlo, kúpeľnový nábytok, nástenný sušiak na prádlo, práčka, elektrický ohrievač a ventilátor.

Prístup na zasklenú lodžiu je z obytnej miestnosti. Na lodžii sa nachádza vonkajšia klimatizačná jednotka, malé sedenie a tiež skriňa, ktorá ponúka ďalší úložný priestor. V garsónke sú osadené nové plastové okná. Podlahy sú plávajúce a v kúpeľni je položená dlažba a na stenách sú keramické obklady. Vchod do bytového domu je zabezpečený elektronickým čipom, ktorý je potrebný aj pri ovládaní výťahov, čo pridáva váhu na vyššej bezpečnosti v bytovom dome.

Bytový dom Rovniakova bol v roku 2010 tepelne zaizolovaný, pričom bola realizovaná aj nová hydroizolácia strechy. Výmena stupačiek bola realizovaná v roku 2017. Bytový dom nie je zaťažený úve.rom a hospodári s našetrenými financiami. Energetický certifikát domu je v triede B. Mesačný zálohový predpis na 1 osobu je 116 EUR a elektrina vychádza mesačne približne 26 EUR.

Lokalita, v ktorej sa bytový dom nachádza, ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a veľa príležitostí pre relax. Pri bytovom dome sa nachádzajú zastávky MHD a o niekoľko mesiacov pribudne aj nová zastávka električky. Tiež je tu Kaufland a ďalšie predajne a prevádzky služieb, reštaurácie a kaviarne, Dom kultúry Zrkadlový háj, Chorvátske rameno, skatepark, Petržalska plaváreň, farský kostol. V okolí sa nachádzajú školky, školy, univerzity, zdravotné zariadenia/polikliniky aj nemocnica, pošta, banky, detské ihriská, fitness centrá.

V blízkosti je dostupné jazero Veľký Draždiak, Petržalska hrádza na bicyklovanie a korčuľovanie, dostihová dráha, tenisové kurty, veľa zelene a možností na prechádzky, relax, športové vyžitie a iné príležitosti pre kvalitný a plnohodnotný život. Výborný prístup na všetky smery do centra Bratislavy a jej okolitých častí, na diaľničný obchvat a tiež do Rakúska a Maďarska je to len niekoľko minút jadzy autom, prípadne vlakom zo Železničnej stanice Bratislava - Petržalka, autobusom alebo aj na bicykli.

Kúpu tohto bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme hypotekárne ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1978
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2017
 • Rok kolaudácie: 1978
 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 12

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty