Dátum aktualizácie: 19. 11. 2023
Moravské Lieskové, Nové Mesto nad Váhom
PREDAJ- novostavba polyfunkčného objektu Moravské Lieskové
230 000 €

PREDAJ- novostavba polyfunkčného objektu Moravské Lieskové

230 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Reštauračné priestory
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 320 m2
 • Cena za m2: 718,75 €/m²
  ID inzerátu: 4971228
Ponúkame Vám na predaj novostavbu polyfunkčného objektu v obci Moravské Lieskové.Jedná sa o dom so zastavanou plochou 169m2, pozemok má rozlohu 1083m2 . Užitková plocha 320m2 z toho funkčná – okamžite k dispozícií k užívaniu 160m2. 160m2 – 1.poschodie je predpripravené na dokončenie podľa zámeru kupujúceho je v ňom vytiahnutá kanalizácia, voda, elektrina. Pri dome sa nachádza aj menší objekt s toaletou a izbou o rozlohe 19m2, ktorý je možné využiť ako kanceláriu alebo bufet.Dispozičné riešenie: na prízemí sa nachádza veľká spoločenská miestnosť, ktorá môže slúžiť ako reštaurácia s kapacitou 50 osôb s komplet zariadeným barom, za ktorým je sklad o rozlohe cca 8m2 so vstupom aj z vonkajšej časti domu pre zásobovanie. Ďalej sa v tejto časti domu nachádza komplet zariadená kuchyňa s vlastným skladom o rozlohe cca12m2 so vstupom aj pre zásobovanie z vonkajšej časti domu. Pánske a dámske toalety. Šatňa pre zamestnancov s toaletou.

1.poschodie je pripravené na dokončenie podľa predstavy budúceho majiteľa. Môže slúžiť na dorobenie priečok pre izby v prípade záujmu viesť v ňom penzión, kancelárie. Pre tento účel je vybudovaný vlastný vchod.

V objekte je podlahové kúrenie, vzduchotechnika, vlastná studňa s pitnou vodou- schválenou hygienou. V spoločenskej miestnosti sú kachle. Má bezbariérový vstup a pri dome je vlastné parkovisko.

Za domom sa nachádza terasa.

Objekt má všetky povolenia k prevádzke ako reštaurácia/motorest/penzión.

Kolaudácia prebehla v roku 2018.

Objekt je zabezpečený alarmom.

Lokalita: výborné miesto kúsok od hraníc s Českou republikou. Priamo pri hlavnej ceste.Ak Vás naša ponuka zaujala kontaktujte nás.kontakt : Barbora Plekancová , 0911 450 948, barbora@dreamhomes.skV cene sú zahrnuté komplexné služby RK vrátane právneho servisu - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju a štandardných poplatkov spojených s predajom.Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Dreamhomes


Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet terás: 1
 • Typ konštrukcie: Zmiešaná
 • Kúrenie: Ústredné, Klimatizácia
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí