Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 01. 2023
Detva, Detva
Prízemný dom po čiastočnej rekonštrukcii v skvelej lokalite
173 000 €

Prízemný dom po čiastočnej rekonštrukcii v skvelej lokalite

173 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 4973247
LDreality s. r. o., Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj troj-izbový (+2 izby v suteréne) rodinný dom štýlu staršieho bungalovu postavenom na štedrom pozemku o rozlohe 864 m2, v tichej lokalite centra starej Detvy.

Dispozícia domu pozostáva z predsiene, skadiaľ vedie malé schodisko na prízemie a schodisko do pivnice. Na prízemí je ďalej kuchyňa s jedálenskou časťou s prechodom do kúpeľne s vaňou, obývacia izba, spálňa, detská izba a izba menšieho odkladacieho priestoru. Dom je z polovice podpivničený. V pivnici sa nachádzajú tri miestnosti, z toho jedna priestranná technická/odkladacia a jedna využívaná občasne ako spoločenská miestnosť. Povala je v pôvodnom stave. K domu bol vypracovaný znalecký posudok v hodnote zodpovedajúcej predajnej cene.

Interiér prešiel rekonštrukciou, ktorá zahŕňala nové vnútorné omietky, výmenu vchodových dverí a plastových okien, výmenu vnútorných rozvodov vody a kanalizácie a výmenu elektroinštalácie.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete, úžitkovú vodu čerpá aj alternatívne z vlastnej kopanej studne. Kúrenie je riešené ústredne plynovým kotlom.

Vďaka jeho orientácii, dopadajú na pozemok slnečné lúče až do neskorého večera, čo ocenia najmä mladé rodinky s deťmi a ľudia obľubujúci oddych pri západe slnka. Na pozemku sa ďalej nachádza veľká garáž, ovocný sad, rozkladateľný altánok a dostatok miesta na bazén prípadne akúkoľvek inú oddychovú aktivitu.

Okolie je veľmi tiché, príjemné na bývanie. Občianska vybavenosť úplná, na skok do pekárne, lekárne, školy aj na autobus.

Plusy nehnuteľnosti:
– veľký slnečný pozemok
– lokalita
– obývateľný ihneď
– vnútri nie je potrebná žiadna rekonštrukcia
– v dome je dostatok priestoru na dobudovanie ďalších miestností

Fotky pošleme na vyžiadanie.
0907 395 964
0908 833 446

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty