Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 01. 2023
Trenčianska, Beluša
DOM v centre obce Beluša
129 000 €

DOM v centre obce Beluša

129 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Pôvodný stav
  • ID inzerátu: 4974693
LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na 1082 m2 rovinatom a slnečnom pozemku a situovaný je vo vyhľadávanej obci Beluša vzdialenej len 9km od mesta Púchov.

Dom je dispozične rozdelený na dve časti, pričom každá časť má svoj samostatný vchod:
-v prednej časti domu sa nachádza dvojizbová bytová jednotka: vstupná chodba, kúpeľňa spojená s toaletou, spálňa, kuchyňa a obývacia miestnosť
-zadná časť domu slúžila v minulosti ako bar, pričom táto časť ponúka možnosť prevádzkovať malú cukráreň, kaviarničku, prípadne bar /krčmu/, prípadne je možnosť o túto časť rozšíriť obytnú plochu

Dom je pripravený na rekonštrukciu, ktorá umožňuje rozšíriť obytnú plochu ako prízemia tak podkrovia. Dom je napojený na obecnú vodu, pričom na pozemku sa nachádza studňa aj žumpa, zároveň je možnosť napojenia na obecnú kanalizáciu a plyn. Kúrenie je zabezpečené kotlom na tuhé palivo. Dom je čiastočne podpivničený.

Môj tip: Výborná investícia! Dom si môžete zrekonštruovať podľa svojich predstáv na bývanie, prípadne zadnú časť domu môžete využiť pre svoje podnikanie.
Výhody: Poloha domu v centre obce Vám zabezpečí dostatočné súkromie a zároveň všade to máte na SKOK - materská škôlka, škola, potraviny, zdravotné stredisko s lekárňou...

Myšlienka: Super INVESTÍCIA, nakoľko keďže pozemok má prístupovú cestu aj zo zadnej časti, môžete pozemok rozdeliť na dve časti a zadnú časť odpredať / pokiaľ samozrejme nechcete využívať celý /. Máte jedinečnú možnosť vybrať si svojho suseda.

Vzdialenosť od diaľnice BA/ZA: 1km
Vzdialenosť od mesta Púchov: 7 km
Vzdialenosť od mesta Považská Bystrica: 13km

Odporúčam vidieť!

V prípade záujmu o obhliadku, prípadne o bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0907 985 292

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Typ konštrukcie: Iná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty