Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 05. 2023
Zámocká, Bratislava I - Staré Mesto
Na prenájom obchodný priestor s nadštandardnou rozlohou priamo pod Bratislavským hradom
4 436,67 €/mes.

Na prenájom obchodný priestor s nadštandardnou rozlohou priamo pod Bratislavským hradom

4 436,67 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Objekt pre obchod
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 484 m2
 • Cena za m2: 9,17 €/m²/mes.
  Energie: 567 €/mesiac
  ID inzerátu: 4978407
Ponúkame na dlhodobý prenájom obchodný priestor v centre mesta na rušnej Zámockej ulici priamo pod Bratislavským hradom. Priestor disponuje štedrou rozlohou 484 m2, čím ponúka široké spektrum príležitostí na podnikanie. Nachádza sa na prízemí polyfunkčného objektu, ku ktorému je bezproblémový prístup priamo z ulice. K priestorom je výborná dostupnosť autom aj MHD (zastávka podhradie/Palisády). Na frekventovanej Zámockej ulici je priestor skvelo viditeľný aj vďaka veľkým výkladovým oknám a svojou polohou, výmerou a dispozičným riešením je vhodným miestom pre firmy, obchody, fitness centrum, galériu, kreatívny open space, ako aj pre podnikanie vyžadujúce väčšie skladové priestory. K priestoru je možný aj prenájom garážových parkovacích státí. 

Priestor je vybavený alarmom, vzduchotechnikou a klimatizáciou.

Obchodný priestor: 

Úžitková plocha: 484 m2

Dispozícia:

Priestor je veľmi dobre dispozične riešený - pozostáva z dvoch veľkých miestností mezonetového charakteru. Hneď pri vstupe sa nachádza prvá veľká presvetlená miestnosť s vysokými stropmi, schodiskom sa dostaneme na prvé poschodie priestoru a priechodom súčasne do druhej priestrannej miestnosti. Okrem iného sa tu nachádza kuchynský kút s posedením a WC. Na prízemí je časť priestorov nedokončená a využívaná ako sklad. 

Lokalita:

Priestory sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti Bratislavského hradu s dobrou dostupnosťou autom, peši aj MHD. Priamo do centra Starého mesta sa dostanete približne za 5 min chôdze, vďaka čomu môžete čerpať z bohatej ponuky občianskej vybavenosti lokality plnej reštaurácií, kaviarní, obchodov, potravín, ale tiež základných služieb v podobe lekárne, banky a podobne. Cez ulicu navyše prechádza trasa turistického vláčika, čo zvyšuje povedomie o lokalite a prináša veľký pohyb ľudí. 

Názor makléra:

Ponuka obchodných priestorov na Zámockej ulici predstavuje jedinečný koncept v zaujímavej a vyhľadávanej lokalite. Obchodné priestory ponúkajú veľkorysú rozlohu a pôsobia priestranne a vzdušne aj vďaka nadštandardne vysokým stropom. Ich dispozícia navyše umožňuje rozmanité a flexibilné príležitosti využitia. Lukratívna poloha disponujúca vynikajúcou dostupnosťou a veľkým množstvom služieb a príležitostí zároveň dodá vášmu podnikaniu prestíž staromestskej atmosféry.

Cena:

4436,67€/mesiac + energie 567€ + DPH

Parkovacie státie 120€/mesiac + DPH

Priestor je voľný ihneď.

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie nájomnej zmluvy.

Všetky ďalšie informácie Vám rada poskytnem pri osobnej prehliadke alebo telefonicky.

Diana Valovičová - 0910 788 622

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Skladový priestor: Áno
 • Garážové státie: Áno
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty