Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 03. 2023
Kresánkova, Bratislava IV - Karlova Ves
Priestranný a slnečný 3-izbový byt v novostavbe
390 000 €

Priestranný a slnečný 3-izbový byt v novostavbe

390 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 108 m2
  Zast. plocha: 121,65 m2
 • Cena za m2: 3 611,11 €/m²
  ID inzerátu: 4979178
Ponúkam na predaj priestranný a slnečný 3 izb. byt v novostavbe s možnosťou jednoduchej dispozičnej úpravy na 4 izb. byt a vlastným vnútorným parkovaním.

Byt sa nachádza na najvyššom 5. poschodí bytového domu (rok 2009) s výťahom na Kresánkovej ulici. Byt ma výmeru 108,80 m2 + 12,85 m2 lodžia s otvárateľným bezrámovým presklením na západnej strane do átria a balkón z obývačky na juhovýchodnej slnečnej strane.

Do bytu vstupujete cez bezpečnostné dvere Sherlock do malej predchodby, ktorá prechádza do veľkej chodby s vstavanou skriňou a ďalším elegantným úložným priestorom. Z tejto chodby vchádzate do jednotlivých samostatných a neprechodných izieb.

Priestranná obývačka s dvoma otváracími francúzskymi oknami je slnečná vďaka orientácii na juhovýchod. Z obývačky sa dostanete na veľký pozdĺžny balkón, kde sa nachádza aj vonkajšia jednotka dizajnovej klimatizácie umiestnenej v obývačke.

Na druhej strane bytu je veľká spálňa doplnená o pracovný kút a praktický šatník. Orientovaná je na západ do dvora so zeleňou a zázemím s dvoma otváracími francúzskymi oknami, ktoré vedú na praktickú veľkú lodžiu, ktorá je zasklená bezrámovým otvárateľným systémom.

V rámci tejto spálne je možné zrealizovať dispozičnú úpravu, ktorej výsledkom môže byť štvrtá menšia miestnosť, pričom v spálni naďalej zostane dostatok plnohodnotného priestoru. Každá izba môže mať samostatné okno a vstup.

Tretia izba so samostatným vchodom z veľkej chodby susedí s obývačkou a je ideálnym priestorom na detskú izbu. Na chodbe ako aj v každej izbe je dostatok úložného priestoru v podobe skriňových systémov na mieru.

V byte je samostatné WC s umývadlom a priestranná kúpeľňa, ktorá poskytuje dostatočný priestor na prípadné dispozičné úpravy, alebo doplnenie odkladacích priestorov.

Byt sa nachádza v príjemnej tichej lokalite Karlovej Vsi na Kresánkovej ul., ktorá je dostupná Devínskou cestou alebo z Dlhých Dielov. V minimálne pešej vzdialenosti sa nachádza kompletná a bohatá občianska vybavenosť (potraviny, kaviarne, reštaurácie, banky, lekárne, wellness, fit centrum a pod.). V blízkosti je veľa zelene a rôznych možností pre deti v spoločných priestoroch vo vnútrobloku.

Mesačné náklady na bývanie (vrátane priestoru v garáži) sú cca 215 eur + elektrina.

K bytu ponúkame možnosť kúpy nadštandardného vnútorného parkovacieho státia v suteréne bytového domu (oddelené od ostatných boxov stĺpom a stenou). Parkovacie miesto svojimi rozmermi umožňuje parkovanie dvoch menších vozidiel alebo napr. väčšieho vozidla spolu s dvoma motorkami, resp. poskytuje dostatočný úložný a manévrovací priestor. Do zamykaných garážových priestorov (vstup na magnetický čip) sa dostanete priamo výťahom alebo schodmi.

Nehnuteľnosť je kúpou voľná, kúpu je možné financovať prostredníctvom úveru.

REALITNÉ KANCELÁRIE prosím NEVOLAŤ !

VÝMERA: 121,65 m2 (interiér 108,80 m2 + 12,85 m2 lodžia a balkón)
CENA: byt 390 000 Eur + 25 000 Eur parkovacie státie.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty