Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 05. 2023
Bratislava I - Staré Mesto
Výnimočný modulárny drevodom na predaj
84 000 €

Výnimočný modulárny drevodom na predaj

84 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 100 m2
 • Cena za m2: 840 €/m²
  ID inzerátu: 4981369
Ponúkame na predaj modulárne domy z kvalitných severských drevín ako borovica alebo fínsky smrek. Používame len dreviny z trvalo udržateľného lesného hospodárstva, ťaženého ekologicky schválenými metódami. S ohľadom na zdravie a kvalitu vášho bývania aj našej planéty. Vďaka najnovším CAD/CAM metódam vieme obrábať drevo do najmenších detailov a dať mu taký tvar a rozmery, aby presne vyhovovalo vašim predstavám. Najvhodnejšie formáty stavebnej dreviny sú D-guľatiny a hranoly. Naši dodávatelia patria medzi špičku severského staviteľstva, takže kvalita a včasné dodanie sú samozrejmosťou.

Drevené domy sú navrhnuté presne podľa vašich želaní. Ponúkame kompletnú dodávku balíka s podrobnými pokynmi na montáž.

Stavby zodpovedajú už terajšiemu aj budúcemu sprísneniu požiadaviek na stavebníctvo (certifikácia A0), to znamená že stavba musí byť ultranízkoenergetická, s takmer nulovou potrebou primeranej energie (najviac do 54kWh/m²za rok), čo vám vieme garantovať.

Cena jednotlivého projektu bude závisieť od druhu stavby, začína sa od je €840,00/m² na výrobu samotnej stavebnej zostavy, takže viete vyrátať cenu každého domu zvlášť.


Ak by ste mali záujem o niečo konkrétne, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0948 12 66 20 alebo emailom: canova@nehnutelnostivba.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty