Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 02. 2023
Orechová, Košice III - Dargovských Hrdinov
Pozemok 1000 m2 s rodinným domom 5 minút od centra KE
210 000 €

Pozemok 1000 m2 s rodinným domom 5 minút od centra KE

210 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Plocha pozemku: 1014 m2
 • Cena za m2: 207,10 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4984721
Realitná kancelária Svet byvania ponúka na predaj veľký pozemok 1000 m2 na Orechovej ul. v Košiciach, so starším rodinným domom a garážou na pozemku.
Pozemok je tvorený z troch parciel, predná časť pozemku je zastavaná, stojí tam starší murovaný rodinný dom a murovaná garáž pre 1 vozidlo. Druhá časť pozemku je na liste vlastníctva evidovaná ako záhrada a využívaná ako ovocný sad. Túto plochu, približne 650 m2 možno využiť ďalšiu výstavbu, nakoľko ide o slnečný rovinatý pozemok. Vďaka ideálnej polohe v pokojnej lokalite, ale blízko centra mesta je nehnuteľnosť vhodná na podnikateľské účely, ako sídlo firmy, ale aj na bývanie.
Na pozemku sú všetky inžinierske siete: elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia, vlastná studňa ako doplnkový zdroj vody.
Dom na pozemku je momentálne neobývaný a je v pôvodnom stave okrem nového kotla a plastových vchodových dverí. Strecha je sedlová, predná pôvodná časť má krytinu z AZC šablón, zadná časť má strešnú krytinu z pozinkovaného plechu.
Nakoľko je potrebná rekonštrukcia a modernizácia, nový vlastník má príležitosť zmeniť jednotlivé priestory podľa svojho plánovaného účelu využitia.
Dom je postavený na betónových základoch a je čiastočne podpivničený. Dispozične je priestor rozdelený na vstupnú chodbu, 3 obytné miestnosti, kúpeľňu s WC, kuchyňu a špajzu.
Vykurovanie je ústredné plynovým kotlom cez panelové radiátory. Aj keď je dom aktuálne nevyužívaný, v zimných mesiacoch je temperovaný a kotol podlieha pravidelnej každoročnej revízii.
Predajná cena pozemku, domu a garáže sa zhoduje s hodnotou na znaleckom posudku.
V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, potraviny, obchodné centrá, pošta, služby, či lesopark, ktorý ponúka množstvo športových aktivít. Výborná dostupnosť do centra mesta - autom cca 5 min., zastávka MHD je na konci ulice (cca 3 min. chôdze).

Susedia sú bezproblémoví, v okolitých domoch sídlia kancelárie rôznych firiem.
V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a kompletný právny, administratívny a hypotekárny servis. Možnosť vybavenia financovania úverom do 100 %.
Ak máte záujem o obhliadku, prípadne bližšie informácie, neváhajte ma kontaktovať, obhliadka možná aj cez víkendy.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová
 • Plyn: Áno
 • Voda: Na pozemku - Studňa
 • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty