Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 01. 2023
Holíč
DIRECTREAL|Starší rodinný domček v Holíči
73 500 €

DIRECTREAL|Starší rodinný domček v Holíči

73 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 140 m2
  Zast. plocha: 199 m2
  Plocha pozemku: 396 m2
 • Cena za m2: 525 €/m²
  ID inzerátu: 4988039
Directreal Casa - Directreal Casa Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj starší rodinný domček v meste Holíč, ktorý stojí na pozemku o výmere 396m2. Domček je po čiastočnej rekonštrukcii, výmena okien za plastové v celom dome, v dvoch izbách urobená dlažba, sadrokartonové stopy a omietky. Dom je napojený na všetky IS siete, vykurovaný je plynovým kotlom značky PROTHERM a i keď zvyšok domčeka je v pôvodnom stave je plne obyvateľný. Domček pozostáva z troch priechodných obytných miestností, kuchyne a kúpeľne. Do domu sa ide cez bránku ale dá sa aj cez plastové dvere z ulice. Do ulice je orientovaná 1 (jedna) izba, ktorá v minulosti slúžila ako podnikateľský priestor a je v nej menšie umývadlo s menším samostatným odkladacím priestorom. Druhá izba, obývačka, kuchyňa sú orientované do dvora. U obývačky je vstup do menšej, plne funkčnej kúpeľňe s vaňou a WC. S kúpeľňe je možné vojsť do zadnej časti domu, ktorá slúži ako technická miestnosť,v ktorej na nachádza plynový kotol avšak tu je možnosť z toho pri rekonštrukcii domu urobiť o túto technickú miestnosť väčšiu kúpeľňu. Taktiež sa z tejto technickej miestnosti môže urobiť čokoľvek iné podľa fantázie budúceho majiteľa nakoľko sa do tejto miestnosti dá dostať aj z dvora. Zo zadnej časti domu je ešte menšia prístavba, ktorá sa dá buď zrekonštruovať alebo aj zbúrať nakoľko je táto stavba stavaná neskôr ako dom a nie je naviazaná na dom. Strecha domu ako aj prístavba majú sedlovú strechu. Dom ako je spomínané vyššie v inzeráte je napojený na všetky IS ako: mestskú vodu, plyn, elektrika, prístupová cesta k domu je asfaltová. Tento rodinný dom je skvelou príležitosťou ak si chcete domček prerobiť podľa vlastných predstáv ale je vhodný aj na podnikanie. Dom stojí na rovinatom pozemku a na záhradu sa viete dostať aj bránou z druhej strany ulice Ružová. Záhrada je oplotená betónovým plotom, ktorý Vám poskytne súkromie. Na pozemku sa nachádzajú dve studňe, náklady na bývanie sú vo výške 151,-EUR a dom ostáva s predajom vyprataný.


Len s našou realitnou spoločnosťou Vám zabezpečíme tieto služby = bezplatné vybavenie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru na trhu s možnosťou 100% financovania nehnuteľnosti, odovzdanie nehnuteľnosti zabezpečený preberacím protokolom, prepíšeme na Vás všetky náležitosti na plynulý chod domácnosti – energie, plyn, voda, vypracujeme a odovzdáme kúpne zmluvy na príslušný katastrálny odbor, hradíme katastrálne poplatky, overenie podpisov tak aby celý proces pri kúpe a predaji bol pre Vás bezstarostný, plynulý, maximálne bezpečný a aby to bolo úplne dokonalé v prípade záujmu o kompletný servis tzn. kúpa nehnuteľnosti + hypotekárny servis ako BONUS Vás aj nasťahujeme.
Počet izieb: 3.izbový
Celková úžitková plocha m2: 140
Plocha obytnej časti m2: 110
Výmera pozemku m2: 396
Zastavaná plocha m2: 199
Pozemok: Rovinatý
Rozmery pozemku m:
Konštrukcia domu: Tehla
Príjazdová cesta: Asfalt
Podpivničený: Nie
Skolaudovaný v roku:
Rok poslednej rekonštrukcie:
Inžinierske siete: Elektrina,Plyn,Kanalizácia,Verejný vodovod,Studňa
Kúrenie: Plynové
Počet nadzemných podlaží: 1
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Nie
Počet bytov v dome:
Vybavenie domu: ,,,,,,
Rekonštrukcie: ,,,,,,,,
Elektrický prúd: 220/380 V
Spoločenské možnosti: ,,,,,,,
Možnosti využitia: Trvalé bývanie,Sídlo firmy
Typ strechy: Sedlová
Link na stránku projektu:


Viac informácií o nehnuteľnosti: http://y9.sk/nKQ

Kontakt na makléra:
Simona Holečková
+421944455425
s.holeckova@directreal.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty