Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 03. 2023
Hviezdoslavova, Trenčín
Na predaj lukratívna komerčná budova vhodná pre investičný zámer, priamo v centre Trenčína, ulica Hv
450 000 €

Na predaj lukratívna komerčná budova vhodná pre investičný zámer, priamo v centre Trenčína, ulica Hv

450 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Objekt pre obchod
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Zast. plocha: 122 m2
 • Cena za m2: 3 688,52 €/m²
  ID inzerátu: 4988807
3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=J6gifYukH9A

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj lukratívnu komerčnú budovu vhodnú pre investičný zámer, priamo v centre Trenčína, ulica Hviezdoslavova 10. Jedná sa o 3-podlažný dom na pozemku o rozlohe 133 m2, kde suterén o rozlohe 70 m2 tvorí priestor vhodný pre bar s dvomi sociálnymi zariadeniami, priestor je aktuálne dlhodobo prenajatý ako bar.  Prízemie o rozlohe 90 m2 tvorí obchodný priestor s priamym vstupom z pešej zóny s automatickými vstupnými posuvnými dverami,  klimatizovaný 2 klimatizačnými jednotkami, so samostatným meračom elektriny, taktiež je aktuálne prenajatý, ideálne keby obaja nájomníci mohli v nájme pokračovať.  1. poschodie o rozlohe 90 m2  tvorí priestor vhodný pre kancelárske účely, ktoré tvoria dve samostatné kancelárie a 1 otvorený priestor s dvomi sociálnymi zariadeniami, z toho 1 menšia kancelária má vlastné sociálne zariadenie,  taktiež klimatizovaný dvomi klimatizačnými jednotkami,  kde sídli aktuálne naša realitná kancelária.  Dispozíciu nehnuteľnosti si môžete pozrieť na priloženej 3D virtuálnej prehliadke.  Objekt je napojený na všetky inžinierske siete, el.energiu, vodu, plyn, kanalizáciu, vykurovanie plynové, v budove je alarm a kamerový systém.


EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj lukratívnu komerčnú budovu priamo v centre Trenčína, ulica Hviezdoslavova. Jedná sa o 3-podlažný dom so zastavanou plochou 133 m2, kde suterén tvorí priestor vhodný pre bar so samostatným sociálnym zariadením, prízemie tvorí obchodný priestor s priamym vstupom z pešej zóny s automatickými vstupnými posuvnými dverami,  1. poschodie tvorí priestor vhodný pre kancelárske účely. Dispozíciu nehnuteľnosti si môžete pozrieť na priloženej 3D virtuálnej prehliadke.  Objekt je napojený na všetky inžinierske siete, el.energiu, vodu, plyn, kanalizáciu.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Skladový priestor: Áno
 • Verejné parkovanie: Áno
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty